Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

ja volim majami jbm li ga... voleo bih da mogu za toronto da navijam cele sezone al jbg... volim i okc al upravo preovladjuje ta kontra... zato i pomenuh kuruza...

 

LIKA MOJA RUZA MOJA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Skalkrašer, ali nije to čisto kontriranje, nego mi je simpatičan čovek kojeg svi toliko mrze, iako je najbolji. Isto kao Kristijano, Šumaher i kompanija.

 

Gledao sam dve utakmice sa Bostonom, ubio je u obe i nije mi jasno šta mu ljudi zameraju. Čovek je vođa, vrhunski igrač, bori se sa medijima i milionima ljudi koji ga mrze i opet je najbolji.

 

Ja volim takve likove, bahate, a najbolje i one koji su gospoda, poput Skolsa, Bufona, Kecmana itd, mrzim jedino ljude poput Mesija i slične đubradi.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri, kako neko moze da bude bahat i gospodin u isto vreme? A zajebavanja i prozivanja nece prestati dok Wade, LBJ i Bosh ne osvoje tih 7 prstenova koje su u momentu neuracunljivosti obecali, sto vec sad mislim da nema sanse da izvedu

 

A posto si gledao 2 utakmice, naravno da ti nije jasno zasto zajebavaju LeBrona za choke-ovanje od prosle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je Mesi uradio da ga mrze ljudi? Zar nije on beše neki humanitarac koji ne voli previše da se pojavljuje u medijima?

 

Što se LeBrona tiče, jbg, ove godine nema chokea u finalu izgleda, izgleda je baš popizdeo od toliko propuštenih prilika :D Sad je očigledno da se bolje vidi ko je taj jedan igrač koji nosi Majami, sasvim moguće da je prošle godine postojala neka konfuzija oko toga, to im sigurno nije moglo pomoći.

 

Biće zanimljivo finale do kraja, Majami može da dođe do titule sa dve pobede u sledeća dva meča koja igra na svom terenu, a Oklahoma će morati bar jednom da ih dobije u Majamiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stolet po običaju iznosi činjenice, a Kuruz priča gluposti.

 

Četvrti faul dosuđen Kevinu - neverica! Imala je Oklahoma svoju priliku i mogli su možda do pobede. Nije da krivim sudije, ali onakve stvari se ne mogu videti čak ni u finalu Agroživ lige.

 

Nadam se brejku za 2 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je Mesi uradio da ga mrze ljudi? Zar nije on beše neki humanitarac koji ne voli previše da se pojavljuje u medijima?

 

Не могу му људи ништа на терену, па мора неки хејт да падне. Али да, управо због тога што се човек ни мало не експонира, и није да га толико мрзе. За разлику од цигоса, који је препун комплекса.

 

djurent=mesi

dzejms=ronaldo

 

analogija je jasna.

 

:da:

 

Иначе, мало лепих вести.

 

http://www.kosarka24.com/vesti/nba-liga/vesti/9949-brenodn-roj-se-definitivno-vraa-na-parket

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se LeBrona tiče, jbg, ove godine nema chokea u finalu izgleda, izgleda je baš popizdeo od toliko propuštenih prilika :D Sad je očigledno da se bolje vidi ko je taj jedan igrač koji nosi Majami, sasvim moguće da je prošle godine postojala neka konfuzija oko toga, to im sigurno nije moglo pomoći

 

Ovo i ja mislim. Wade se prosle godine kurcio jer je kao domaci, a verovatno je i James bio nesiguran zbog toga, al ove godine je druga prica. Neka, i bolje, sad cemo imati pravo rivalstvo OKC-Majami sledecih godina. Plus su tu uvek interesantni Sparsi, Lejkersi i naravno Cikago.

 

Btw, Roj ako potpise za bilo koga sem za Portland, picka je najveca,realno :lol: Nikad im nije vise trebao, a i amnestiran je samo zbog toga sto je po svim mogucim procenama izgledalo da nikad vise nece igrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...