Jump to content

NBA 2011/2012.


Baal

Recommended Posts

meka ruka džejsona terija će donekle ublažiti odlazak rasnog i prekaljenog šutera kao što je alen rej.

 

neš će se u narednim mesecima, ubeđen sam, gorko pokajati zbog jučerašnje ishitrene odluke o odabiru nove sredine.

 

što naš narod kaže: triput meri, jednom seci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog Kidda Lin ide u Hjuston, za 30 miliona dolara u sledeće 4 sezone. Prve dve valjda po 5 pa dve po blizu 10 valjda. Brandon Roy (smešne pare ako je u formi, 10 miliona za dve sezone) i Nicolas Batum (45 miliona za četiri sezone, sa nekim bonusima možda i preko 50 miliona) u Minesoti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ау, па Минесота ће да кида. Само да се Рубио врати на старо кад залечи повреду и не би требало проблема да буде. Можда чак и фаворити из сенке за прстен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ау, па Минесота ће да кида. Само да се Рубио врати на старо кад залечи повреду и не би требало проблема да буде. Можда чак и фаворити из сенке за прстен.

sad kad vukovi imaju badinžera - samo je nebo granica.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da postoji mogućnost da Allen ostane u Bostonu još dve sezone. Kažu da traži ugovor u kome bi pisalo da neće biti trejdovan jer mu je to smetalo u prošloj sezoni. Boston mu svakako nudi duplo više novca od Majamija. Ako ostane, biće to moćan Boston, nema šta, uz Jeta, oporavljenog Greena, zdravog Bradleya o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni to sa alenom smrti na neki nas posao,dakle nateze do zadnjeg dana da bi izmuzao jos koji dinar,a naravno da mu ne pada na pamet da mijenja sredinu,jer u npr majamiju ne bi imao ni pola uloge kao u bostonu,a mislim da mu je to najvaznije,s' obzirom koliki mu je ego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pri kraju je karijere, valjda je sve novce spiskao pa će ove da štedi :D Majami mu nudi 3 miliona po sezoni, tj. 6 ukupno, a Boston ukupno 12 za dve sezone, nije to malo para :) Nisam nešto posebno upoznat sa njegovom ličnošću, ali čini mi se da je neko od njegovih klinaca da l dijabetičar ili astmatičar pa je Allen humanitarac neki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam uvjeren da boston nije sjebao majami samo zato sto pirs nije bio na nivou,nemoguce da kombinovano on i alen imaju opet onako los plejof.i ne kontam koji kurac drkate na basa,vezara,koliko bi tim bio ozbiljniji kad bi imali samo jednu ozbiljnu 5ticu

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zanima me šta Džordan planira da radi sa onim svojim klubom.

 

Њему ће да буде до јаја, јер поред оваквог Даласа нема шансе да буде последњи.

 

@Благоје: Хвала курцу да још неко то мисли за Баса. Лик је ништа посебно. Не знам ни ја који курац се сви наложили на њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se naložio na njega? :D Ono, role player što bi rekli, ništa posebno, nekad zablista, nekad je očajan, uglavnom odradi posao. Jbg, nema mnogo dobrih petica u ligi, tj. bolje reći nema ih sada na tržištu, a kada se neka pojavi odmah grabe ekipe, i često daju nerealne sume novca za osrednje igrače. Dosta često pričaju komentatori za vreme utakmica kako ta pozicija polako izumire zbog toga što igra postaje sve brža. Zato je Howard tražen koliko je tražen, mada mu je tehnika realno skoro na nuli, bez obzira na to što ga Ewing trenira xD I onaj McGee, ništa mozak, tehnika slaba, ali ima duge ruke, jbt, ima tih centara koji kao da tek počinju da igraju košarku, i na osnovu toga ih ekipe uzimaju, što stvarno deluje smešno za najjaču ligu na svetu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu zablista,zakuca jednu,onda se napali i zasere sve dok je u igri,plus je i u odbrani ocajan

 

ima,kako nema igraca na trzistu,uzmu pekovica i krstica i sa garnetom niko nece moci da im prdne.ako peko supermen nece da ide iz minesote,dje su ga odma postavili za pocasnog gradjanina,rasko katic nece svoje usluge previse da naplati

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Столет: Не наложили него је фазон што видим да се свуда спомиње. Бас ово, Бас оно. Биће до јаја ако остане ово, биће до јаја ако остане оно. А то за центре што кажеш се апсолутно слажем. Нема више мајстора попут Дивца или Лонглија.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, Batum izgleda ipak neće u Minesotu, Portland je spreman da izjednači ponudu. Slično je sa Linom, Niksi bi mogli da izjednače ponudu Hjustona. I da, Alen ipak u Majamiju. Biće klanja sledeće sezone samo takvog. Majami, Boston, Bruklin, LA, Oklahoma, San Antonio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...