Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

ehheeeej swarthyarde

zvao sam te prije nego sto si krenuo na bus da se pozdravimo ali si vec bio razgulio sa gajbe

jesi li oderao dupe 40 sati u busu?!?

je li se uspjelo prosvercati kakvog alkohola odavde?

 

MIA takve komentare smo od tebe i ocekivali , ali opet hvala

 

mishpacov!

Nego sta nego sverc komerc nikad nije bio jaci... Evo me sa cimerom dzidzamo i pijemo sljivu (prosverco sam 6l raznih rakija)... Ova subota nikada nece biti jaca icon_da.gif A to oko toga da se skrshimo jos jednom za kraj nije moglo ici jer mi je dosao ujak pa nisam mogao samo tek tako izaci iz kuce, znas? Ali bit ce jos prilika sljedece ljeto cu sebi iznajmit stan u BL da mogu da radim sta hocu... Tada ce valjda i cimer biti sa mnom, eeeo pozdravlja i kaze da ce nekome sljedece ljeto uzeti dusu icon_da.gif Skaaaaaaaaaalllllllllllllllllllll!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ponovim sto sam rekao na Koncerti i okupljanja, ne da mi se ponovo pisati icon_smile.gif

 

OK, vece je sto se mene tice proteklo odlicno, oko 1000 ljudi, odlican ambijent, svi bendovi su pokazali da znaju da sviraju. Antidope je super odradio posao, kao i Ritam Nereda (za svoje fanove). Mi smo nasim delom svirke zadovoljni, samo sto je moglo to malo duze da traje, ali su hteli 5 BL bendova da stave u dva sata, sto je teoretski i u praksi neizvodivo.

Mother Serbia, The Lightbringer, S Druge Strane Svjetla, Dark Saga, The Dark One.

Snimano je od strane drzavne televizije, pa jedva cekam snimke. Prvi put da se neko seti postaviti jednu kameru koja ce biti fokusirana samo na bubnjara (skromno, skromno icon_smile.gif )

Nightshift je takodje odlicno odradio posao.

 

Veoma zanimljiv podatak, koji niko od nas nije ocekivao, a desio se: dosli su ljudi da nas gledaju sa svih strana, startali nas u publici, posle koncerta: Srbac, Gradiska, Brcko, Doboj, Prnjavor, Sipovo, Zagreb... to se nikad nije do sada desilo u tom broju... Tek sto je ovo bilo skromno icon_smile.gificon_smile.gif

 

Sto se ostaloga tice, u planu je jedan zanimljiv koncert, najavicu ga sutra/prekosutra, cim se 100% potvrdi.

 

Poz!

icon_rockdevil.gif

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma zanimljiv podatak, koji niko od nas nije ocekivao, a desio se: dosli su ljudi da nas gledaju sa svih strana, startali nas u publici, posle koncerta: Srbac, Gradiska, Brcko, Doboj, Prnjavor, Sipovo, Zagreb... to se nikad nije do sada desilo u tom broju... Tek sto je ovo bilo skromno icon_smile.gificon_smile.gif

I'm so proud!!!!! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

BANJALUCKE LETNJE IGRE 04

BEOGRAD, Letnja pozornica Tashmajdan

04. Septembar, 2004.

 

 

INTERFECTOR LIVE

 

 

Eto, znaci u BGu ispred festivala koji se zove Banjalucke Letnje Igre. Zaista zanimljivo icon_smile.gif

 

Bice tu jos bendova, da se ne ponavljam, ima tema na Koncerti i Okupljanja.

 

Vidimo se!

Poz!

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA banovao je bio totem, zbog spamovanja na S&S, al tamo se samo to i radi, tako da nema neke poente... skinuo sam joj ban, jeste da je mozda malo spamovala tamo, ali tamo svi spamuju... dok je malo, u redu je.... a pored takvog avatara ....

 

Nego, onda svaka cast, momci, znate i sami, vidimo se 4 sept. kod nas.... Iskreno, skroz mi je cudno, jos kad vidim kako se zove manifestacija, jeste li sigurni da su vas culi pre nego sto su vas zvali.... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, to i jeste najnebuloznija prica - svirali smo ovde taj petak 13i, to je vece kakvo treba da se ponovi 4og u BGu. Iz BL je trebalo da ide jedan ili dva benda, i organizatori (Danilo Lazovic stoji iza toga) su hladno rekli da mi moramo da idemo, i da nas vode tamo. Haha, a gledali su nas i na bini. Mora da su ih one gusle ponele icon_mrgreen.gif

 

Kako god, vidimo se mi tamo!

 

Poz!

 

p.s. nemoj ko da dira avatar kod Dodjavolske devojke! Ako je to za warna, onda ne znam. Koga to uopste vredja? Ccc... ph34r.gificon_mrgreen.gificon_rockdevil.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da vidis tek duha ovde??? Mislim procitaj PP pa ce ti sve biti jasno, cova zaboravio sam ti reci imam dobre vjesti za tebe! Necu dolaziti dole kod vas na zimu, jer idem u Amsterdam u januaru... Da mi bude jos malo bolje icon_smile.gificon_rockdevil.gif Sva nada u granicama svemira icon_wink.gif

Edited by Swarthyard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, to i jeste najnebuloznija prica - svirali smo ovde taj petak 13i, to je vece kakvo treba da se ponovi 4og u BGu. Iz BL je trebalo da ide jedan ili dva benda, i organizatori (Danilo Lazovic stoji iza toga) su hladno rekli da mi moramo da idemo, i da nas vode tamo. Haha, a gledali su nas i na bini. Mora da su ih one gusle ponele icon_mrgreen.gif

 

Kako god, vidimo se mi tamo!

 

Poz!

 

p.s. nemoj ko da dira avatar kod Dodjavolske devojke! Ako je to za warna, onda ne znam. Koga to uopste vredja? Ccc... ph34r.gificon_mrgreen.gificon_rockdevil.gifmhihi.gif

4og svirate u Bg-u? Gde? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam se cuo sa Olgom, svirate na Hitu sledeceg petka! icon_rockdevil.gif

 

zajedno sa :

 

Beyond

Vlada Jet Band

Midgard

Demether

Alogia

Hetera

 

solidan lineup, zar ne? icon_wink.gificon_rockdevil.gif

 

Rock Club Floyd, Becej, 03. 09 u 19h, ulaz 100 din

Edited by El_Nino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovako:

 

TOURING MOTHER SERBIA

 

3.9. (petak) - BECEJ - Rock Club Floyd - Hit 202

4.9. (subota) - BEOGRAD - Tashmajdan - Banjalucke Letnje Igre 04

5.9. (nedelja) - JAGODINA - ceka se potvrda - Hit 202

 

 

Vidimo se!

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...