Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

Pa i da sam išao ne bi to bilo zbog svirke. icon_smile.gif

Koliko je bilo ljudi?

 

P.S. Usput, skini sebi novi zvanični Boro wallpaper.

Walpaper....DEFINITIVNO, razmisljam da ga otstampam kao poster!

 

Bio je pun SKC, atmosfera, kao i poze pojedinih estradnih umjetnika (citaj clanova grupe) svjetske!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlična svirka..

 

koliko sam se oduševio na interfectoru, toliko me je posle k.a. ubio u pojam.

Doooobro!!! Ja pokusah da iskuliram nedelju dana, da ne bude da sam mrgud najveci, da mi samo nesto smeta, itd! Ali, bes me jos nije pustio! SLAZEM SE SA IZJAVOM! Odlicna svirka! Pa zasto sam onda besna?! Na K.A.!!! Do sto vragova!!!! Ako nekoga dovuces iz Banje luke, onda mu das i malo vise vremena za svirku!!! Posebno ako ga najavis kao SPECIJALNE GOSTE!!! Znam, znam, to je samo eufemizam za PREDGRUPA, ali ne bi trebalo tako da bude! Majku mu njegovu, to se moze tako sa Dargoronom iz Smedereva, ali ne i sa INTERFECTOROM!!!

 

Besna sam i na nazovi fanove!!! Svi mi kao nesto vole Interfector! Pa gde ste onda, pitam vas?! Bilo mi je muka od rulje freneticnih obozavalaca Apartmana, i izjava tipa: "Sve je to super, ali ja hocu Apartman!" Uzdrzavah se od komentara samo da onako sama ne bih dobila batine!

 

A to sto kazes da si se smorio na Apartmanu, ko te terao da ostanes?! Htela sam iz bojkota da odem odmah posle Interfectora, ali sam bila prinudjena da ostanem jos pola sata. Naravno da im nisam ostala do kraja smorne svirke! ONI CE MENI !!!

 

POZDRAV LJUDI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta da ti odgovorim. Ovo je prvi put nakon duze vremena da smo nastupali kao "specijalni gosti", iliti predgrupa. Iz respecta ka Kraljevskom Apartmanu (zbog godina i godina koje su proveli u muzici).

 

Dakle, prvi i zadnji put (osim ako ne bude stranih bendova, takvima ne mozes svirati kao predgrupa duze od pola sata, a ni kao headliner boga mi icon_biggrin.gif ).

 

Sledeci put se javi, pa idemo da pijemo zajedno posle negde, nema druge pivopije.gif

 

THANKS za podrsku!!!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...