Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

hocu da se zahvalim svima koji su dosli sinoc i pravili sjajnu atmosferu.

 

bas nam je trebala ovakva svirka u momentu kad festivali propadaju, slejer se otkazuje, i svi pricaju kako je beograd sranje i niko nece da dodje na svirke.

 

Eto mi smo uspeli da otplatimo i klub i Monument iz Banja Luke i All the Arms we Need iz Subotice, plakate, i posle 70-30 posto racunice sa klubom ostalo je neki sitnis za zice i pivo.

 

 

To je po mojoj proceni vrlo uspesna svirka u ovoj epohi :D

 

opeta hvala svim prijateljima sto su bili i hvala bendovima svi su bili sjajni, i hvala Aci iz Hetere koji je radio na vratima i cepao karte, znam da ne cita ovaj forum, ali mu svakako dugujem rucak u kafani za uslugu.

 

zelim i da se zahvalim ljudima sto su pazarali majice. mnogo je fino isla prodaja.

 

ako nekog zanima, jos nam ostalo 2 Large, 2 Medium, 1 Small i 8 zenskih majica (nesto kuje nisu bile zaspolozene za shopping) :D

 

narucicemo nove uskoro, mozda i u nekim razlicitim bojama.

 

i za kraj, uvek sjajni guru fotografije Aleksandar Zec nas je uslikao sinoc, mozete cekirati fotke na myspace-u, prilicno su brutalne.

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...albumId=1857948

 

jos jednom, hvala svima, i vidimo se najverovatnije u septembru na promociji albuma, a do tad cemo malo da zezimo po vojvodina kapiram.

 

metal je zauvijek.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala svima, bas je bilo lepo vece.

 

nego sad malo losijih vesti.

 

Nisam nikome rekao na svirci jer nisam hteo da vas bedacim, cak sam samo Oldschoolu iz benda rekao da mu objasnim zasto ne mogu da nosim pojacala :D

 

dan pre svirke sam saznao da imam tumor na levom testisu.

 

idem veceras u bolnicu, operisem se sutra.

 

ne brinite se, sve ce biti uredi, setite se da je Tupac imao samo jedno jaje i bice vam lakse.

 

ne znam koliko cu biti u bolinici, valjda nekoliko dana jer moram i neku hemoterapiju ili radijacu posle operacije, nista strasno najverovatnije par ciklusa.

 

tako da necu svirati neko vreme sa Draconic-om ni Consecration-om, i zato mi je jos draze sto je toliko dobro prosla svirka sad u subotu, i ako nisam mogao da se bacam koliko sam hteo.

 

hvala svima sto podrzavate ove bendove i sto me tako ispunjavate.

 

prijatelji, mozete mi poslati poruke da vidite kako sam, javljacu se kad budem mogao da vas obavestim.

 

hvala svima, i vidimo se uskoro..i opet, ne brinite se...kesa je ipak polu puna, kako ja vidim :D

 

volim vas sve (cak i satana iz bataje)

 

Laza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...