Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

Apsolutno zaslužena pobeda, Englezi igrali očajno drugo poluvreme i produžetke. Al mi opet žao.

 

Italijani igraju najlepši fudbal na šampionatu. Da nema Ronalda, voleo bih da oni osvoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E covece, da mi je neko rekao pre par godina da cemo gledati fudbal u kome Italijani imaju solidno losu odbranu ali zato sve vreme opasno napadaju, ne bi mu verovao. Ali kosmicka pravda, kako za Italijane tako i za Ukrajince je zadovoljena, mnogo bi se smorio da su ovi englezi sa autobus taktikom izbacili jos jedan tim koji ih je potpuno nadigrao. Pirlo kralj, mislim da je taj njegov sut puno znacio ne samo zbog gola nego sto je i ubio u pojam onog malog nalozenog cmara a drugim italijanima pokazao da mali gej nije nikakav bauk. Sve u svemu, pravda je zadovoljena, a Pirlo je car.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema sta,pirlo i bufon tajranti univerzuma,baloteli treba da se vrati u dzunglu da skakuce sa ostalim nizim primatima,hodzson u srpsku ligu zapad.

 

ne zanosite se,zabari su losi,ubijedjen sam da su ih englezi napali da bi popili previse,nema sanse da bi kasano ista napravio,previse je pozirao,o dzinovskom lemuru da ne pricam.svabe ovo kolju zilion posto.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...