Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

179110_336275243119267_610234218_n.jpg

 

Само да подсетим на једну ствар. 2008. су у финалу играли Шпанија и Немачка. И овде је то најизвесније финале. 2008. су Шпанци играли полу-финале са Италијом, било је 0:0 и одлучивали су пенали. 2008. је одлучујући пенал дао Фабрегас.

 

Случајност, или се историја понавља? :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jedni i drugi koji pljuju Mesija i Ronalda i jedva cekaju da oni naprave neku gresku i sl. - napusite im se kurca obojici, jadni ste :D

 

Није поента у пљувању и чекању да се направи грешка, већ то што је манекен показао да не зна да игра велике мечеве. А без тога нико не може бити велики играч.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ne seri Stevo...mislim stvarno, vidi se iz aviona koliko ga mrzis. Ni ja ga ne volim, jer je arogantan (mada Naniju tu nije ni za prioneti), ali reci da je maneken je jedenje govana. Gde je tvoj ljubljeni Mesi pokazao da zna da igra velike meceve? Na prijateljskoj protiv Brazila? Obojica su veliki igraci, i obojici mnogi kenjaju kako nisu isti u klubu i reprezentaciji. Ali to ne zavisi samo od njih. Jednostavno se vidi koliko si zagrizen u svojoj mrznji, nisi realan.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, чињеница је да не волим Роналда. Да га мрзим не могу, јер мени лично лик ништа лоше није урадио. А то што га не волим није због тога што игра у Реалу. Ево, узми Касиљаса као пример. Човек је икона Реала, па ми опет ни мало не смета. Но, небитно, није поента у томе. Поента је да ме чак заболе и за то што он ради ван терена, мене занима фудбал. А ту нико не може да каже да је лош играч. Али је проблем у његовом арогантном и доста често пичкастом понашању. Јеботе, кад год да га гледам само чекам када ће да заплаче што је промашио шансу или што га је неко оборио. Па дај, човече, не буди attention whore и drama queen. А то да не зна да игра велике мечеве стоји. Никада у најбитнијим утакмицама, било за тим, било за репрезентацију, није ништа посебно показивао, а свуда је означаван као лидер и неко од кога се очекује да свој тим гура даље. Пример од вечерас, контра Португала у 90. минуту.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто сам знао какво ће говно од утакмице бити само сам пенале одгледао. Рамос опуштено шмекерски. :D

У финалу се навија за Швабе,ове убице фудбала су превршиле сваку меру.

Стево,ти опет о циганштурама? Ниси компетентан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прво ћу да те питам - које Швабе? :mhihi:

 

Друго, можда Шпанци јесу цигани, али су Португалци циганштуре. Причам комплетно за цео народ. Црњи су од било кога из Европе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontru u 90. je zajebao Meireleš (ako se dobro sećam) početničkim dodavanjem Ronaldu. Ne kontam kako jedan fudbaler koji igra igru već sigurno bar 20 godina ne zna da napadaču u punom trku treba dodati ispred, a ne u petu zadnje noge otprilike, Ronaldo je uspeo da je prihvati samo zato što je dobar tehničar, dobro pa je i šutirao jer je pas stvarno bio očaj. U suštini, fudbaleri su generalno debili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, nije da pratim nešto fudbal, ali od ovih na terenu danas meni onaj Iniesta deluje kao gospodin čovek. Ne plače, ne valja se, smiren je, ne reaguje kao neki isfrustrirani šestogodišnjak na sudijske odluke, deluje kao gospodin, ne znam da li je tako, ali takav je na terenu. Odbrambeni igrači i jedne i druge ekipe skoro svi redom šupci, udaraju pa se prave ludi, izvode aut mada očigledno nije lopta za njihovu ekipu, ali Pepe je pobedio sa onim pokušajem udaranja u glavu igrača kojeg je oborio, pa onako elegantno kao u padu malo da ga ubije eventualno udarcem kopačkom. Meni ovo gledanje utakmica otprilike biranje igrača koji nisu apsolutne debilčine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никада у најбитнијим утакмицама, било за тим, било за репрезентацију, није ништа посебно показивао

 

Finale Kupa Kralja prosle sezone.

Finale Lige Sampiona 2008. (ja sam posebno tuzan zbog toga, ali sam za razliku od tebe realan)

Protiv Barselone ove sezone na Kamp Nou (3:1 kad je bilo)

Za Portugal protiv Holandije.

 

Prestani da cmizdris vec jednom.

 

I finale FA Kupa 2004. da ne zaboravim.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Пистолеро: Финале ЛШ у коме није био човек одлуке. Против Барсе је било 1:2 и, ох, успео је коначно и Барселони да да гол. Шта ћемо за Португал против Данске? А плус што бисмо онакву Холандију и ми добили.

 

Стоји да је неколико пута био одличан, али стоји и да га више пута није било на терену када је то било најпотребније.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

U finalu LS 2008. je svakako bio veoma zasluzan za pobedu, jer da nije njegovog gola u regularnom delu, Celsi bi osvojio i pre penala, a ja ne bih imao traume i dan-danas.

 

Nisi prokomentarisao finale kupa 2004. i 2011. Ili za Kup priznajes samo ovogodisnji.

 

Против Барсе је било 1:2 и, ох, успео је коначно и Барселони да да гол.

 

Nemoj me terati da brojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo gledanje utakmica otprilike biranje igrača koji nisu apsolutne debilčine :D

 

Pa naravno da je tako kada gledamo Spance i Portugalce, dve od pamtiveka najprljavije nacije u fudbalu.. kako oni znaju redom da foliraju, ciganisu, kurvinjski udaraju, placu i biju se po terenu ovo je jos bila visoko fer-plej utakmica. Ja sam npr. tipovao da ce Pepe smrad sa nekim da se pobije ili makar nekoga da hospitalizuje, ali zacudo, za njegove standarde, veceras je bio sasvim ok. Uglavnom, jebes ovo prvenstvo ako sutra ne padne barem 3-4 gola, italijani i nemci su mi poslednja nada za kvalitetnu i otvorenu utakmicu bez jedenja govana, posto ce spanci u svakom slucaju biti u finalu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U finalu LS 2008. je svakako bio veoma zasluzan za pobedu, jer da nije njegovog gola u regularnom delu, Celsi bi osvojio i pre penala, a ja ne bih imao traume i dan-danas.

 

Nisi prokomentarisao finale kupa 2004. i 2011. Ili za Kup priznajes samo ovogodisnji.

 

 

 

Nemoj me terati da brojim.

 

Финала Купа 2004. се и не сећам, право да ти кажем, а он тада није ни играо у Реалу. Што се тиче 2011., ох, успео је да да још један гол. Реално, није их било превише, а много пута је критикован баш за издања против Барселоне. Исто као и за наступе у репрезентацији на великим такмичењима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa imao je Pepe potez pred kraj utakmice gde je pokušao u padu da udari lika koga je prethodno oborio, pokušao je da ga nogom udari u glavu, vrlo očigledno je bilo da je potez nameran, što i ne čudi s obzirom na to koji je fudbaler u pitanju, kad i ja kao fudbalski noob znam da je jedan od najpraljavijih igrača na planeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da si malo popustio, pretpostavljam zbog nedostataka argumenata, tako da bih ja jos samo za kraj dodao da je igrajuci za Real postigao 6 golovi Barseloni. To sam obavio jedno malo istrazivanje dok si ti smisljao sta da napises. Odoh da spavam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...