Jump to content

EURO 2012


kuruz

Recommended Posts

Prva reprezentacija koja je osvojila tri uzastopna turnira, gde su primili ukupno 6 golova (nikad više od jednog po utakmici), i nijedan u 10 nokaut utakmica , sa jednim porazom i jednim nerešenim rezultatom. Navijao sam za Italiju, ali mora se priznati, imali smo privilegiju da gledamo najbolju generaciju na internacionalnoj sceni u istoriji sporta.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno zasluzena pobeda spanaca,ko drugacije tvrdi nema veze sa fudbalom.Navijao sam za Juventus,ali jednostavno juce nisu mogli nista.Sve je otislo u kurac kada se Kjelini povredio,taj covek je polovina tima.Rano potrosena izmena je uvek problem.Prandeli je prerano uveo Motu,i kada se on povredio sve je bilo gotovo.Iako,i bez toga bi bilo manje/vise isto.Spanci su igrali kako su hteli...davili loptu,i stvarali sanse kad aim se digo kurac.U prvom poluvremenu jos i nisu bili toliko dominantni,ali u drugom su odrali.Nista tu Juventus nije mogao.

 

imali smo privilegiju da gledamo najbolju generaciju na internacionalnoj sceni u istoriji sporta.

 

Da li je u istoriji sporta najbolja,to je diskutabilno.Ali najbolja generacija u istoriji fudbala jeste,tu nema diskusije.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, od Argentine nikad nista, iako mogu da sastave ceo prvi tim od vrhunskih napadaca, pokazalo se da to ne igra kada nemas golmana i odbranu. Ali zato Brazil, po meni, jedini ima sanse da nesto vise ucini protiv ovih fantoma.. koliko - videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedete Liverpula opet sampioni , Alonso sa dva gola protiv mislim Francuza, Tores sinoc opet dao gol .YNWA !!!

 

Steta sto su Italijani tj cigano-ustaso-siptari + crnac igrali finale , provukli su se protiv engleske i nemacke , jedva su grupu prosli ,toliko bolida nisam odavno video u nekom timu , cuj barzalji ???? ko je on ?

spanci pokidali , fudbalski cas igre , drago mi je sto je crnacbaloteli plakao , placipicka ko milan gurovic , koji je to isprdak , nek ide u afriku , smrdi !

my eyes have seen the glory

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...