Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

eeee, sad mi je jasno otkud poplava metro-sekusalaca u poslednje vreme.. muskarci koji jedu breskve, piju jogurt i femkaju se sa zenama. nekad su zene volele tip "dvosece". u stvari i dalje vole kad nalete na nekog takvog da se podsete sta valja, a ove metro jugurtase drze privezane kod kuce. ;-)

 

Aman čoveče, šta se sa tobom dešava? :haha: :haha:

Sad ti i kolege iz LDP-a smetaju. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma stvarno, valjda jadne misle da su vece ribe tako, zavodnice, kao, par likova vrte. Mukice.

takozvane mamikurke. :haha: :haha:

 

---

 

ako nisi siguran u to sto imas, onda ti ne treba.

sve lepo receno u jednoj recenici.

potpisujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tog pritiska u glavi kao kad si s nekom super ribom kao ono-dal cu se pokazati u pravom svetlu,dal ce biti zadovoljna,da ne isprskam pre vremena itd.Ovako mi je bilo opusteno i nisam se toliko cimao oko tih sitnica sto se pokazalo kao pun pogodak.Sve to dolazi iz glave i kad si pod pritiskom sve to mnooooogo teze ide a i ne mogu bre da se opustim ko covek hehe.A s ovim punijim je drugacije jer znam da ne mogu da zaserem zbog gore spomenutog.A ove super fufe znaju sve cake zanata pa ti odma nadju nesto tipa-moj bivsi je mogo 2 min duze od tebe,mom bivsem je 2 cm duzi nego tebi itd.

Izjednačio si žene koje dobro izgledaju sa droljama, svaka čast.

 

No, sad zavrsih razgovor sa drugaricom, i tu foru primenjuje lik koji je 78mo. Mislim, JEBOTE

Godište je nebitno. Emocionalno nezrela osoba, kratko i jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice hrane, samo jesti sta ti se jede, i piti sta ti se pije, ne biti rob nicega.

 

Apsolutno.

A onda se pojavi neki pametnjakovic i pocne da ti sere sto ti se ne jede pljeskavica, ne pije alkohol, ne jede sladoled... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa volim ponekad da pravim ljubomornim obican jogurt. :mhihi:

kako to radis? tako sto stavis na sto neotpakovan obican jogur, i onda polako pijes i gustiras vocni... dok imlek tuzno gleda sa stola. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

kako to radis? tako sto stavis na sto neotpakovan obican jogur, i onda polako pijes i gustiras vocni... dok imlek tuzno gleda sa stola. ;-)

 

:mhihi:

tako nesto.Strpam ih u frizider jedan do drugog,pa namerno uzmem vocni,dok me jogurt tuzno gleda dok zatvaram vrata....I nije imlek,s imlekovim jogurtom sam u ratu jbt.sad sam na Somboledu(NIKAD DUKAT!!!!!!) i kad ima onog subotickog.

Otvoren sam ja i za druge jogurte,nije da nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje nevezano za temu za ove zivotno iskusne - zasto muskarac uziva da svoju partnerku pravi ljubomornom?

Ekšli, moje iskustvo je takvo da:

1. da bi osoba A bila ljubomorna mora da postoji i osoba C u priči koja ima pretenzije na osobu B, a osoba B nije indiferentna prema C...

2. ljubomoru sebi doyvoljavaju emotivno nezrele osobe. Normalna osoba i na najmanju sumnju istera stvari na čistac.

 

P.s.

Subotički jogurt nikad ne bih varao ni sa kim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekšli, moje iskustvo je takvo da:

1. da bi osoba A bila ljubomorna mora da postoji i osoba C u priči koja ima pretenzije na osobu B, a osoba B nije indiferentna prema C...

2. ljubomoru sebi doyvoljavaju emotivno nezrele osobe. Normalna osoba i na najmanju sumnju istera stvari na čistac.

 

P.s.

Subotički jogurt nikad ne bih varao ni sa kim...

Osobi A je stalo do osobe B i obrnuto. B se fizicki svidela C i sa njom se pojavljuje na mestu gde ce ih A videti.

C se pocela kao i svaka muka zanimati za B tek kada je videla ovu A, jer je to ovom muskom B diglo cenu. Ta prica.

Ali, B je odreagovala kako treba. :D

 

Jogurt >>>cokoladno mleko>>> mleko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobi A je stalo do osobe B i obrnuto. B se fizicki svidela C i sa njom se pojavljuje na mestu gde ce ih A videti.

Vidiš tu imaš jedan logički preskok. Osobi B nije stalo do A, ako se sa C pojavljuje tamo gde može da ih vidi A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени се свиђа суботичко млеко, пијем га кад нисам код куће

2.8% масти, лепо упаковано у флашу од 1.5л, укусно, милина

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

чуди ме да још нико од жена није поменуо дебеле момке

све се јебу са манекенима, Јуметал стандарди

 

One se uopste ne jebu,zato i cute.

 

мени се свиђа суботичко млеко, пијем га кад нисам код куће

2.8% масти, лепо упаковано у флашу од 1.5л, укусно, милина

 

Generalno suboticka mlekara fercera ko sat.Sve valja.Mileram,mleko,pavlaka,jogurt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš tu imaš jedan logički preskok. Osobi B nije stalo do A, ako se sa C pojavljuje tamo gde može da ih vidi A.

Otuda moje pitanje, on se pojavljije sa C da bi video reakciju A, tj. pravio je ljubomornom.

Meni je C najjaca u celoj prici haha.

@ Lou

Kod mene je ljubav,sex i ljubomora povezana. Bez debelih naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Generalno suboticka mlekara fercera ko sat.Sve valja.Mileram,mleko,pavlaka,jogurt...

 

је л' имате и фета сир? мислим да сам јео суботички и да ми се свидео, али нисам сигуран

или је то био шабачки сир

хммммм

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...