Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

"moras da znas psihologiju i da igras na njenu radoznalost.. recimo, ja ih uvek pitam da li im decko ili muz radi HIROSHIMU. i sad, one ne znaju sta je to, ali ih zanima.. .ali ne smes da im kazes, nego odgovoris "ako ne znas sta je hirosima, onda nema veze".

 

a jebo mater.. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni pričao jedan taksista da jebati Ciganku donosi sedam godina sreće :haha:

A ortaka jednom vozio neki lik, bacili neku spiku i usred priče najopuštenije mu lik kaže "e, aj mogli smo na Košutnjak da izdrkamo", ovaj rekao "ne" a taksista "izvini, mislio sam da si u tom fazonu" :haha:

 

Ti kao da si iz Šejtanovog ratnika ispao.

 

Inače, to za ciganke je opšte poznata priča kod nas na jugu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa brate, ako ženska zna šta je "hirošima" onda mu je žvaka propala. Ili on ima neko elaborate sranje da ne ispadne debilčina posle tog pitanja. :haha:

jbg, ti kao da si programer - hoces da pokrijes sve mogucnosti i da uklonis bagove.. ;-)

on je taksista, ima zivotno iskustvo, improvizovace vec nesto, ispasce faca kako god okrenes. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, to za ciganke je opšte poznata priča kod nas na jugu.

 

Nisam stvarno znao to. A varijacije na temu, tipa samo oralni seks, ima li bar tri godine sreće? Gej populacija isto, ako se jebu sa Ciganinom, dobijaju li oni isti iznos sreće?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stvarno znao to. A varijacije na temu, tipa samo oralni seks, ima li bar tri godine sreće? Gej populacija isto, ako se jebu sa Ciganinom, dobijaju li oni isti iznos sreće?

 

Da li to znachi da ce onaj klinac koga je silovao drug iz razreda (ciganin) imati 7 godina srece?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nisam stvarno znao to. A varijacije na temu, tipa samo oralni seks, ima li bar tri godine sreće? Gej populacija isto, ako se jebu sa Ciganinom, dobijaju li oni isti iznos sreće?

Groba u skupstinu, da nam krene :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi i ti, da svakoga dana radiš Hirošimu.

emotivnu hirosimu, a? nemoj ti tu meni te tantra fazone.. ;-)

 

nego,

trojka sa dve ciganke, to mu dodje 14 godina srece. reverse gangbang mu dodje lifetime srece, i jos da pretekne za unuke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg, ti kao da si programer - hoces da pokrijes sve mogucnosti i da uklonis bagove.. ;-)

on je taksista, ima zivotno iskustvo, improvizovace vec nesto, ispasce faca kako god okrenes. :haha:

 

// Možda sam programer, a možda i nisam. :haha:

 

A to da ispadne faca me podseća na film Idiocracy i citat "I can't believe you like money too. We should hang out". Ako mu ona odgovori da joj je dečko radio hirošimu može da kaže:

"Ne mogu da verujem da i ti to radiš? Trebalo bi da se družimo malo više."

 

Ali Hirošima... :haha:

Bar da se iscimao i pronašao naziv za neku vežbu u meditaciji... a ne... Hirošima. :D

 

Eee, onda bi ona njemu možda držala lekciju, a to nije cilj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stvarno znao to. A varijacije na temu, tipa samo oralni seks, ima li bar tri godine sreće? Gej populacija isto, ako se jebu sa Ciganinom, dobijaju li oni isti iznos sreće?

Ma to je fora, kad nekoga tera maler, onda treba da jebe ciganku da skine maler sa sebe.

 

ne mogu da pogodim sta bi on rekao, ali mi se cini da bi isao na to kako on baca vise megatona od njenog decka.. :haha:

Možda svršava k'o atomska bomba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...