Jump to content

Олимпијске игре - Лондон 2012


Recommended Posts

Editujem ti post zato što smaraš više n a svim temama sa time. Malo ozbiljnosti nije na odmet.

 

Za mene je Kosovo , suverenitet i teritorijalni integritet zemlje veoma ozbiljna tema .

Ako dozvoljavas da se pise o tome ko peva himnu a ko ne razlozi itd , onda ne vidim razlog da ne prokomentarisemo i priznavanje nezavisnog Kosova od strane Cavija i Fergusona . Imas duple standarde , kad ja vredjam banujes , ostale ne , kad ostali pisu o politici na sportu moze ...

Edited by Hail Metal
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je Kosovo , suverenitet i teritorijalni integritet zemlje veoma ozbiljna tema .

Ako dozvoljavas da se pise o tome ko peva himnu a ko ne razlozi itd , onda ne vidim razlog da ne prokomentarisemo i priznavanje nezavisnog Kosova od strane Cavija i Fergusona . Imas duple standarde , kad ja vredjam banujes , ostale ne , kad ostali pisu o politici na sportu moze ...

 

O Kosovu možeš pisati na drugoj temi. Himna je vezana za naše sportiste, a ne za Ćavija i Fergusona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Kosovu možeš pisati na drugoj temi. Himna je vezana za naše sportiste, a ne za Ćavija i Fergusona.

 

Ne vidim sta je liverpulski prajd vezan za Olimpijadu i Srbiju . A priznavanje Kosova od strane stranih sportskih radnika je i te kako vezano za Srbiju a donekle i za Olimpijadu , jer jedan od potpisnika nezavinosti nosi titulu zemlje koja je organizator Olimpijade .

 

Paralela je paralelna , a o istoj ti mogu drzati casove kao i u kosarci izmedju ostalog .

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim sta je liverpulski prajd vezan za Olimpijadu i Srbiju . A priznavanje Kosova od strane stranih sportskih radnika je i te kako vezano za Srbiju a donekle i za Olimpijadu , jer jedan od potpisnika nezavinosti nosi titulu zemlje koja je organizator Olimpijade .

 

Paralela je paralelna , a o istoj ti mogu drzati casove kao i u kosarci izmedju ostalog .

 

Kakav liverpulski prajd, o čemu ti pričaš? Ako ti i Koki imate neke lične probleme, rešavajte ih preko PP.

 

Časove košarke možeš da držiš fudbalskim fanovima, mene možeš da povučeš za kurac i zato svaki put dobijaš ban, prozivaš bez da te iko išta pitao, a tako će biti i svaki sledeći put jer ti ovo nije sve i svašta, već sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je najbolji mogući scenario. Prepali su ih, sada su shvatili da nema potcenjivanja, da se mora maksimalno krenuti od početka. U polufinalu ili sa Mađarima ili sa Italijanima; drugi par Crna Gora - Hrvatska/SAD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...