Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Rece ovaj na HRT-u da je na klupi (Cakarevic)...inace, prvi put gledam ekipu - Lucic i Bertans ce nam biti glavna oruzija u napadu + moze Cakar da uleti zbog odbrane, tu smo obezbedjeni samo tako...Bertans da je malo zilaviji, bio bi zverina...sto se tice ostalih mladjih, dobri su, bice sve ok...Milisav kriminalan, za ono malo sto je igrao, izgubio je 2 lopte, a zamalo da mu 2x ukradu sa ledja...izgubljen u vremenu i prostoru...trebace nam neka cetvorka za EL ili kombo 4/5...Gordon mi je nizak za 4, a nije za 3, jos mu Zubcic pravi decu, plasim se sta ce raditi sa evroligaskim alama...Djekic sem poneke trojke, nema nijedan kvalitet...jbt i ja sam zgoljav, al kad igram basket ili mali fuzbal, grizem protiv jacih...ili im uzmem loptu ili me obore :haha: Ali se bijem do poslednjeg atoma snage...on kao da nema kapi krvi u sebi, ok sve mane, ali za neborbenost mora da popije sut kartu...strance bih promenio, Tori moze da ostane, ako igra za kikiriki, ali nece doneti previse, mozda malo bolje od Pere eks-kapitena...potencijal se nazire, bicemo konkurentni i ove godine.

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оборили су све рекорде кад су изгубљене лопте у питању.

Цибона је кеса, али кад сваки трећи напад усереш, не можеш да добијеш ни Слогине пионире.

 

Треба озбиљна четворка ако желе нешто да ураде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...