Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Kakav bre Željko, pa očajna igra je sa njim počela 1999/2000, čim su zaboravili Dudu

 

Duda još koju godinu i da Partizanove bebe odrastu pa može selektor da bude ko bilo

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Bio je Obradović selektor i posle Pešića pa kita

 

Pešić je bog i batina za njega

 

 

Ali iskreno, repka je najbolje igrala kad je Obradović bio selektor a Muta pomoćni trener. Jest da Muta ne zna neke druge stvari, ali tada ko se vukao po terenu jebo mu je Muta sve po spisku, imao je tu ''motivatornu'' ulogu u stručnom štabu :mhihi:

 

a npr

 

Dule Vujošević = Obradović za siromašne + Muta

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ti nas zajebavas?Pa naravno da je reprezentacija tada igrala najbolje kada smo,ne racunajuci naravno Ameriku,bili najjaci u vasioni.Svaka cast Obradovicu naravno,daleko od toga da su njegovi uspesi nezasluzeni,ali realno nije bas neki ogroman uspeh uzimati zlato konstantno kada u timu imas Divca,Djordjevica,Danilovica,Bodirogu,Obradovica,Rebracu,Savica (doduse,on je kurac,bolji je od njega Vrankovic),Paspalja...to bi svakom dobrom treneru poslo za rukom.Po meni je mnogo veci uspeh ono sto je Duda uradio sa reprezentacijom 2009.

 

Debela svinja je kurac od trenera,sto je pokazao cim je otisao iz Srbije.On je dobar za nasu ligu i okruzenje,stvaranje igraca,kalkulisanje sa malim budzetom,uvodjenjem sistema u manje sredine...ali gde je on bre od vodjenja reprezentacije,neozbiljan trener.Za njega su Duda,Obradovic i Pesic doktori nauka.

Slazem se da treba probati sa Saletom Djordjevicem...kada se Duda penzionise naravno.

 

Cak mozda i od Saleta Obradovica bude nesto...pokazuje potencijal,a takav tip igraca je savrsen za trenera.Ceo zivot defanzivac i takticar.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја мислим да не би направио јер ЦСКА не купује играче за 10.000 јевреја који тек треба да се доказују.

Јебе се тим ЦСКА звездама да се јебавају на тренинзима 2 пута дневно по 3-4 сата. ДВ је морао бити флексибилнији. Није то Партизан па да им глуми и оца и мајку. Приступ постављаш према датим околностима, а не главом кроз зид.

 

Такође мислим да је Обрадовић бољи тренер од Ивковића кад се црта подвуче.

Трофеји сами говоре.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saglasan sam sa kumom, nije Vujosevic za reprezentaciju, ali ne zato sto je neozbiljan nego zato sto njegove metode zahtevaju vreme, to u reprezentaciji i inostranstvu ne prolazi, dobar je on za klupsku kosarku, da sa poluigracima uzme titule, sezona je duga i njegove ekipe na pocetku uvek lose igraju, sa reprezentacijom to ne prolazi, nema se vremena za tempiranje forme.

Sale Djordjevic ni sam ne zna da li zeli da se bavi trenerskim poslom ili ne, Sasa obradovic ipak treba nesto da postigne da bi bio selektor, Pesic i Obradovic jos dugo mogu da se bave trenerskim poslom, samo je pitanje da li zele rad u ovakvom savezu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@radmiz kuruzi

Nisu hteli da ga cekaju zato sto u Evropi ne prolaze dranje na sudije,pretnje smrcu i tehnicka greske u 90% utakmica.Ne laprdaj.

Da moze,otisao bi sutra u neki jaki klub.Ali niko ga ne zeli.

Daleko od toga da je on los trener,ali jednostavno nije trener za najvise domete.

 

Saglasan sam sa kumom, nije Vujosevic za reprezentaciju, ali ne zato sto je neozbiljan nego zato sto njegove metode zahtevaju vreme, to u reprezentaciji i inostranstvu ne prolazi, dobar je on za klupsku kosarku, da sa poluigracima uzme titule, sezona je duga i njegove ekipe na pocetku uvek lose igraju, sa reprezentacijom to ne prolazi, nema se vremena za tempiranje forme.

 

Ја мислим да не би направио јер ЦСКА не купује играче за 10.000 јевреја који тек треба да се доказују.

Јебе се тим ЦСКА звездама да се јебавају на тренинзима 2 пута дневно по 3-4 сата. ДВ је морао бити флексибилнији. Није то Партизан па да им глуми и оца и мајку. Приступ постављаш према датим околностима, а не главом кроз зид.

 

I ovo je itekako istina.Sve stoji.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, а како то да ДВ има резултате са Партизаном у ЕЛ?

И како то да је од исте изабран за најбољег тренера оне године кад одведе тим на ф4?

Слажем се да му нема живота ван Србије, али претерујеш...

 

Односи се на претње смрћу и остале циганске подметачине...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasa obradovic ipak treba nesto da postigne da bi bio selektor,

 

Tacno.Ali rekoh,pokazuje potencijal.Mlad je jos jako,za njega itekako ima vremena.Ali kali se u dobrim ligama,pece znanje na pravim mestima.I ima uspeha itekako.

 

Леми, а како то да ДВ има резултате са Партизаном у ЕЛ?

И како то да је од исте изабран за најбољег тренера оне године кад одведе тим на ф4?

Слажем се да му нема живота ван Србије, али претерујеш...

 

Односи се на претње смрћу и остале циганске подметачине...

 

Ma daj,kakve podmetacine jebote?Jel cinjenica da su on i Danilovic mlatili sudije po svlacionicama?jeste.Jel postoje zapisi gde preti sudijama?Postoje.Da li se ponasa bahato i nenormalno i dobija tehnicke greske na polovini meceva?Da.I sve su to podmetacine?Ajde majke ti,nemoj zvucati ko Dutina jebote.Cinjenica je da je nenormalan,a tu u Evropi ne prolazi.Na to dodajmo i ovo o cemu ste ti i kum pricali,i to je to.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj ne seri, čovek je igrao F4 sa budžetom najmanje deset puta manjim od onog koji imaju svi ostali učesnici četvrtfinala

vodio je reprezentaciju u vreme kada jednostavno nije bilo igrača za to prvenstvo 2003, pa je bio šesti, što mu je užasno zamereno

 

ispada da je dranjem osvajao titule u Jadranskoj i domaćoj ligi, kako da ne

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја те опет питам, ако терорише све у АБА и Агрожив лиги, како то да прави чуда у Евролиги са смешно јефтиним тимом?

Не негирам за техничке и псовке, али дај да то не стављамо у први план.

Партизан је за време његовог мандата избацио више играча него што ће Звезда избацити за 50 година. Само му због тога ваља одати поштовање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вујошевић је међу најбољих 10 тренера Европе, хтео ти да то признаш или не.

Јеб'о живот, почели најталентованији клинци из целе Европе да долазе у Партизан због њега.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кокара, не би Вујош ништа направио са неким клубом који је, рецимо, у топ 8 тимова ЕЛ.

Прво, зато што такви клубови траже одмах резултате, па самим тим доводе играче за огромне плате, а таквима се јебе за крв, сузе и зној.

Замисли Клеизу и Вујошевића. Не морамо да идемо даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije osvajao dranjem,vec znanjem.Ja ne sporim njegov kvalitet,on je dobar trener.Ja samo navodim razloge zbog kojih za njega mesta nema medju ozbiljnim kosarkaskim trenerima.I u ozbiljnim i velikim klubovima.

Sve tacno, samo mala ispravka, a to je da je KK Partizan ozbiljan i velik klub .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'о живот, почели најталентованији клинци из целе Европе да долазе у Партизан због њега.

Bertans dosao za vreme VJ, posle toga stigla jos 3 francuza. Znaci jedan letonac, koji je dosao pre njega, i 3 francuza. To je cela evropa?

Edited by ..charlie..
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kuruz i dovla

Aman ljudi,pa samo potvrdjute ono o cemu ja pricam.Ja ni u jednom momentu nisam rekao da je on los trener jebote,vec da nije za najvise domete!Cinjenica je da je nedisciplinovana dileja a to u Evropi ne prolazi!Aman!

I ako je toliko jebeno dobar,sto ga niko ne trazi?Kao,on nece iz Partizana?Ajde nemojte me zajebavati.

 

Sve tacno, samo mala ispravka, a to je da je KK Partizan ozbiljan i velik klub .

 

Znas na sta mislim.Mislim na Barselonu,Real,Pao,Olimpijakos,CSKA...to su mnogo veci i ozbiljniji klubovi.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...