Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Rekao je, mucite djavole gde god mozete

Rekao je, bolje da ih trazite sa sabljama u njinim domovima, no da ih sa kasikama cekate u svojim.

 

Rekao je

 

Bljesnućemo u nokaut fazi

 

Navija se za Srbiju, odmah zatim za SAD, istinske Bogove košarke.

 

Ovakva utakmica se pamti, Teo me podsetio na Djordjevića 95 protiv Litvanije, Bjelica, Marković odlično odigrali, a Bogdan pokazao muda kad treba, 10 poena kadse lomilo svaka mu čast kao i svima ostalima, odličan potez ubacivanje Krstića, navijao sam za to, odlične poteze je vukao Djorđević i njemu sve zasluge.

 

 

 

ЈЕБАЋЕМО МИШЕЛ ОБАМУ

i dobiti sidu jeeeaaa Edited by Hail Metal
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko smo jaki, dadose nam 40 poena za cetvrtinu, lopte, familiju svoju, belu tehniku, Loncara i Sarenca, sve su mogli kroz obruc da probace i opet to nije bilo dovoljno da zaustave srpsku masineriju!

 

SIMONAUSKAS DIZE PEHAR

 

Bogdan i Kalina repuju http://mondo.rs/a727130/Video/Sport/UZIVO-IZ-SVLACIONICE-Bogdan-i-Kalina-repuju.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

neverovatna utakmica. svaka čast momcima i đorđeviću, pokazali su da je tim mnogo bitniji od imena. teodosić naš najbolji igrač u poslednjih deset godina lagano, fenomenalne partije tokom celog prvenstva. a bogdan će da bude najbolji u narednih deset godina, mudovište.

 

voleo bih da vidim da se major i ostatak anti-đorđević lobija javno izvine majstoru.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, одмах, извињење.

 

Мајстор је видео да треба мање да се ротира, сместио олупине на клупу, а зналце пустио да играју и кад им лоше крене.

Додај на ово и да се Крстић вратио и склопио коцкице тамо где су биле растурене.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja evo ne znam koga bih mogao da navedem, a da ga ne pohvalim, svi su odigrali na nivou poslednje tri utakmice. krstić malo slabije od očekivanog, ali bio je dobar kad je najviše trebalo, a verovatno je još rovit. neki, kao što su marković i kalinić, igraju i iznad mojih očekivanja. da mi je nekoo rekao pre prvenstva da će tim sa ovakvim imenima da stigne do finala, nikad mu ne bih poverovao. očekivao sam četvrtfinale plafon.

 

bodiroga na 4:11 :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeno neverovatna utakmica. Ono kada Francuzi pored maestralne odbrane krenu da pogadjaju svako jebeno sranje koje bace iz ocaja ka kosu i -opet- izduvaju kurcinu. Svaka cast Batumu, ispade Teodosic pored njega prosek, covek je izdominirao za anale, ali kao tim smo ih RAZGUZILI. Realno ljudi su dali 90% svojih 85 poena ili na trojke ili na neke kontre ili na ofanzivni skok, odbrana je bila maestralna maltene ceo mec. Ocekivano je da se pogubimo pred kraj pogotovo kada su onako ubitacno krenuli i u odbrani i u napadu (jbg, ljudi su ipak aktuelni prvaci) ali ipak se na kraju jos jednom pokazalo da smo klasa. Jos mi je vise drago sto se ovako zavrsilo, teze govnarima galskim pada poraz, sto je i bila poenta posle one pederske kradje. Idemo sad samo opusteno u finale, realno sta god da urade tamo vise i nije bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miloje je mogao da se izvine, dok je jos noge imao... Izvinio bih se, ali nisam nesto ni pljuvao Djokelu, niti milsim, da bi trebalo bilo ko da se izvini. Skale, brate moj, gresio je opet, ali svaka cast! Dobri smo....

 

JEBEM, JEBACU

 

 

KO PROCITA

 

 

TRLAJA

 

NJEGA CU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...