Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

I mene poneki smatraju rasistom bez razloga, najveća greška belaca je to što su bili previše napredni i izmislili neke mašine (u Svonsiju smo bili ) i od tada 100% zaposleni crnci na pamučnim plantažama su počeli da se zapošljavaju na medenim radnim mestima i nabijaju realno komplekse u sportu, umesto da se bave zanimanjem svojih predaka.

 

Ovako smo dobili nezaposlenost i kod belaca i kod crnaca, ja garantujem da bi svaki crnac bio zaposlen kad ne bi postojala mehanizacija tipa traktori i kombajni, a belci bi zauzeli mesto koje sad opsedaju crnci.

 

I tada ne bi bilo Džordana i njemu sličnih i živeli bi sa uverenjem da je Bodiroga najbolji svih vremena a da je recimo srbo-bugarin za siromašne Stefanovski najbolji gitarista na svetu, nasuprot onom levaku Hendrixu, i svi bi imali ručno pravljene leviske, život bi bio renesansa.

 

Ali kara banana.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 14
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam čuo za tu drapetomaniju, zaista su ti crnci čudni, radiš za belca, imaš da piješ i jedeš, krov nad glavom, a tobože hoćeš neku slobodu. Pa jel ti bolja sloboda u Ugandi među leprašima nego u civilizaciji lepo za hleb da zarađuješ?

Ona narodna nudi ti se mali prst ti bi celu šaku, e zato mislim da predložene metode za lečenje drapetomanije imaju smisla.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/srpska-klupska-kosarka-u-corsokaku-zbog-jadrana-visi-ucesce-u-evroligi/106769

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...