Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Dzabe Vujosevicu za siromasne i njegovim lozanama i nesankcionisano tucenje Bobija celu utakmicu, dzabe i tehnicka nama svaki put kada postane gusto, ne vredi rodjaci, 7-0 ove sezone. Bas me zanima da li ce i sledece Vujosevic za siromasne imati vrcave izjave u stilu 'ne treba da ih se plasimo posto smo na istom'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шиље курац на нама увек, јебем их у уста неспособна, што Шпанце или Немце не притисну.

 

Нема ништа од тога, могу само да се сагну и подувају нам карину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам то пратио уопште, ту причу, али сам уверен да од тога нема ништа. Играћемо АБА и мислим да се ту ништа неће мењати.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заморно ми је да пратим те глупости искрено. Ко је за АБА, ко није и ко је уништио српску кошарку јер је хтео/није хтео у АБА. Боли ме курац искрено.

 

Од ствари које се не тичу игре помало ме занима финансијско функционисање клубова и то је то. Та саопштења, ко је у чијој управи и тако, углавном ме боли курац. Прочитао прва два саопштења кад су два дебила кренула да се прозивају, видео где то иде, баталио.

 

Онај Утисак недеље нисам гледао, једна од ствари на коју сам искрено поносан у животу. Све у свему само се тупи курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто он очекује равноправан третман онда значи да очекује да Радоња скрати ротацију?

 

И каква је сад ово прича да је он за регионалну лигу одједном, зар не прича годинама да га је Звезда гурнула у то зло које изједа српску кошарку?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ха. :)

 

Наравно истина је да не пратим, но човек је буквално 100 пута то изјављивао, бар једном сам прекуцавао његове конференције у коме је то помињао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...