Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

По свим параметрима ви ово морате да добијете.

 

Честитам.

И играчки и психички сте боља екипа.

 

Тачно сам знао да ћете да нас усерете скоком после другог бацања Митровића.

Прижељкивао сам да Вања Маринковић шутира. Нека је промашио, погодиће други пут.

 

Суђење ок...једина дискутабилна је била она силазна путања. Нисам најбоље ни видео.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ovo niste dobili ne znam cemu da se nadate. Jedna od najlosijih zvezdinih utakmica ove sezone. Promasili nebrojeno slobodnih bacanja, suteva, dozvolili gomilu ofanzivnih skokova partizanu, i oped dobili. Kalinic promasio bogaoca na ovoj utakmici, ali jbg. morao je i on da pogodi.

 

Ako debeli sad bude kenjao o sudjenju onda stvarno... U najgorem slucaju je bilo ravnopravno....

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule usrao sa pravljenjem faula, da bi toboze imali cuveni 'zadnji' napad (koi nismo iskoristili u vazniim utakmicama od Kecmanovog kosa Efesu)...Ima Zvezda jaci tim ove godine, ali pogotovo nam zabiberi corbu Dzenkins i u Aba i u Ksl...krene da sipa kao besan. kadie naipotrebnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasna razlika kad se sluša prenos na RTS i Arenu.

 

Iskreno, najvise volim da slusam onog hrvatskog komentatora na AS 2. Covek nema dlake na jeziku i totalno je objektivan, ovi nasi svi uzdrzani, diplomtaski se izrazavaju, jebo ja to.... Pa slusam one komentatore u NBA, ne stede nikoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci? Nasa najgora tekma ikada, "navijac" nam iz igre izbaci Jovica, Pavlovic udara u lice Kalinica, sudi se faul uz kos kada covek 2 sekunde posle faula sutne i biva blokiran dok je lopta u uzlaznoj putanji, i opet nekako dobismo ovo. Ja kada konstantno apostrofiram svinju ispada da smaram, a kada jedan od GOMILE maloumnika kojima samo treba povod da naprave sranje jebenom stolicom gadja reprezentativca onda je to jedna debilcina a ne siri problem. Pa ljudi, imamo i mi takvih majmuna, sta ako neko to bude hteo da "vrati"? Kapirate ko je i za to ako se desi kriv, nadam se. Jednostavno, covek ne moze kriviti ljude sa 50 IQ, na sportskim radnicima je da budu pedagozi i smiruju tenzije, a ne rade obrnuto.

 

U svakom slucaju, pada metla ovde ako nije direktiva da vas pustimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasno da je Dule iritiran načinom na koji se od propalog kluba stvorila ovakva ekipa uz pomoć drugog kluba, ali ne treba mu sve ovo

bolje da se povuče, pa da neko drugi preuzme

vratiće se KK PFC isto kao Mančester Junajted

Share this post


Link to post
Share on other sites

NA rts-u je bio Denda, a on je zvezdas koliko ja znam. Za ovog konsultanta nemam pojma

 

Nije bilo navijački, kolko ko daje Partizanov kanal. A Denda veze nije imao.

 

Inače, od KK Partizana (gospodina Vujoševića) su poodvratni samo FCB i MUFC. Bez neki realan razlog.

Edited by Álvaro Recoba
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da reknem nešto plus. Mene sramota kad zvezdini navijači izedu neka govna. Nije da se dešava retko, niti da sam ja neki golem navijač. Ali u poslednje vreme se dešava da partizanska strana mnogo jede gomna (avangardni i klasični navijači (onaj većina koja čini i Zvezdinu većinu), gospodin Vujošević itd), pa bi bilo normalno da se osudi takvo ponašanje. Vujošević preterano sere.

 

Možda se varam, ali pre neki godinu beše uspešno izveden državni projekad da SD Partizan osvoji lige u sva 5 najpopularna timska sporta u istu godinu. Toj se ne spominje nikad.

Edited by Álvaro Recoba
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

E zbog ovoga treba objesiti Crnogorčinu raspalu, on je direktan krivac za ovo.

 

Reprezentativcu su glavu razbili, ustašine grobarske

Dakle Dovla, ti hoces reci da svakodnevna trovacina debele svinje nema aposlutno nikakve veze sa ovim?

U poređenju sa fudbalom (gde nema "debele svinje") košarka je po pitanju huliganskih debiliteta još i blago, tako da vam je logika ciganska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да има утицаја, наравно, али не и пресудног. Хулигану се јебе да ли говори овај или онај. Ту мозга нема.

Вама навијачи иду на утакмице као део управе и нападају по ходницима. О чему ми причамо? Иста говна.

 

Naravno, slazem se, ali ti konstantno trazis opravdanja. A cinjenica je da debeli gmaz snosi veliku odgovornost za sve sto se desava na kosarkaskom terenu tokom svakog derbija. C i nj e n i c a . Lepo covece priznaj i to je to. Covek je totalni ludak, i ja ne znam sta on vise treba da isere i uradi da ti i tvoje kolege navijaci Partizana (tu se ne racuna banatska kombinacija Mise Tumbasa i Tome File) jednom kazete ovaj covek je spreman za ludnicu i mrs iz kluba. Vec stalno trazite neka opravdanja. Nema navijaca Zvezde ovde koji ne kaze da je Covic kriminalac i da treba da zavrsi u bajbokani. Ali isto tako nema navijaca Partizana koji kaze da debelu svinju treba za veke vekova oterati iz sporta. E to je velika razlika izmedju vas i nas.

 

U poređenju sa fudbalom (gde nema "debele svinje") košarka je po pitanju huliganskih debiliteta još i blago, tako da vam je logika ciganska.

 

Nije, vec je tvoja logika ciganska. Ignorises cinjenice i prebacujes loptu na drugi teren. To je ciganisanje.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најтрофејнији тренер у историји клуба се не тера у лудару.

Можда ви имате такве манире кад су ваше легенде у питању (Џајић, рецимо Ракочевић).

 

Дебели је далеко од доброг човека, али...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...