Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ako se osvoji medalja nema se šta prigovarati selektoru, ali realno Simonović i Štimac ne smeju biti u reprezentaciji, Mačvan je klupski igrač, po igrama je zaslužio poziv, ali da sam na selektorovom mestu i ja bih pre izabrao Mitrovića jer ima perspektivu kao mlad igrač, Mačvan je na zalasku karijere, pa i Grušanović je imao uvek najbolju statistiku tako da za tog Jokića ima vremena ako i kad ode u ozbiljan klub, ja sam ubeđen bio da Mačvan neće igrati, kao što neće ni Milosavljević.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mačvan je na zalasku karijere, pa i Grušanović je imao uvek najbolju statistiku

 

Još ni 26 nije napunio, Kašalj je stariji godinu i po dana.

 

U startu je Nedović višak. Raduljici ovo dođe kao letnja NBA liga. Erceg će ponovo otpasti, ne da mu se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno dobise Turkinje, red je bio. Inace, vidim, odustadoste od Cipiripi Kupa, verovatno je tako i bolje, mada korisne su takmicarske utakmice van ABE, ali realno vise bi vas kostalo nego sto bi zaradili a i s obzirom kako Mag tempira formu ne biste se ni proslavili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu obezbedjene OI, već samo kvalifikacioni turnir za OI. Samo prvak ide direktno.

 

Što se onog spiska reprezentacije tiče, ne znam što se toliko tripujete kao da je to konačan spisak. Još 6 igrača će otpasti.

Slažem se za Mačvana, trebalo je da igra. Ostali i nisu za reprezentaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj boze, koj ce nam. PRIMARNO je da makar pokusamo da dovedemo nekog iole krstenog centra, posto cemo od tima sa dva mozda i najbolja centra u ABI (jednim, svakako) postati inace najslabiji tu, kada odu i Bobi i Cirbes. Takodje, ako ce da idu i Djenka i Vilijams mora se dovesti neki novi ubica crnac. Jovic je sazreo u sasvim pristojnog pleja, ali opet bi bilo lepse da imamo jos nekog Vilijamsa opet, a dobrih sutera nikad dosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i Lazic isto ... usro sam se od srece

 

Milosavljevic potpisao za Albu, nabijacemo stoku 30 razlike sledece sezone, kako stvari stoje.

 

a i prica se da potpisuju Kuzmic i Nedovic ... nisam bas nesto optimista za sledecu sezonu

 

Увек треба бити оптимиста што се тиче следеће сезоне. :D

 

Шта фали Недовићу, нека дође и нек покида, мада се помиње Препелич, мислим да би то био сјајан посао. Траоре се помињао још пре једно годину и по, ономад кад се Македонац вратио у матични клуб.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan ce se ponizavati, u to ne sumnjam :bigblue:

 

Sto se tice EL, ne znam bas...Ali dobro da sacekamo kraj prelaznog roka pa cemo videti.

 

Za tog Traorea sam bas hteo da pitam jel to taj isti sto je trebao da dodje pretprosle sezone. Tad su ga nesto zajebali, nisu hteli da ga potpisu, da li zbog povrede.

 

Nije Valensija dzabe sutnula Nedovica, videli da nema leba od njega, veciti talenat...

 

Treba nam dobar centar. Mada treba dosta toga. Ode nam pola tima kako stvari stoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...