Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

:haha:

 

Иначе, Шиптар нуди једно место победнику АБА лиге.

То би било ок, али верујем да се чека и понуда ФИБА-е (помињу се 2 места и једно кроз квалификације) па ће да мере.

 

С обзиром да у врхушки АБА лиге велику игру играју и Хрвати и Словенци, не верујем да ће они да пристану на то да немају свој клуб, а да из лиге у ЕЛ иде само, рецимо, Звезда. Типа, њихови савези ће пре да се определе за ФИБУ и њену опцију, а то онда значи пуцање целог овог концепта. Ваља ускладити и календаре, иде нови систем, квалификационе утакмице за светско првенство итд. Могуће да ће све то да се разјебе и да се поново гледају национална првенства.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam. Ali nisam za Nikolića, već sam dopisao Ronnie James Dio i zaokružio njega. Ipak je bolji izbor od Nikolića

 

ja sam nešto slično uradio na lokalnim izborima

 

da se ta dvojica idiota sad ponovo nađu u drugom krugu, opet bih Nikolića zaokružio

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz veliki lični angažman predsednika Vlade kao i njegovog Kabineta, Klub je obavio niz razgovora i konsultacija sa svim poveriocima, i sprečio blokadu klupskog računa koja bi zasigurno, ako ne ugasila, a onda znatno otežala koliko-toliko preživlјavanje kluba i njegov opstanak u formi kakvu znamo i na kakvu smo navikli.

 

Istovremeno, naporan rad na kreiranju pozitivne i sportske atmosfere pokazao je rezultate i na planu uvećanja sponzorskog pula KK Partizan. Ponovo, uz pomoć predsednika i članova Vlade Republike Srbije, dugogodišnji sponzor našeg Kluba, Telekom Srbija, posle godinu i po dana pauze vratio se u crno-beli tabor u vreme kada se Klub nalazio u nezavidnoj takmičarskoj situaciji.

 

Pomozi sirotu na svoju sramotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...