Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

https://twitter.com/...375318474272768

 

Неле, знаш овог ромале ромали из града?

 

То је чувени Мишко. Чувен по томе што је некада прилазио људима по баштама да репује, пева...

Дуго га није било, сада је променио стајлинг. Скоро сам га уочио баш у том црном оделу.

Пуно пута ми је реповао пре десетак година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba preći u Železnik arenu.

 

Jer Zvezda ne postoji, samo FMP. Zvezda je samo stari brend (poput recimo televizora Ei Niš) na kojem sada najviše profitira SNS. Svako ko je protiv SNS je i protiv ove veštačke Zvezde, tj original FMPa 1 i FMPa 2.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba preći u Železnik arenu.

 

Jer Zvezda ne postoji, samo FMP. Zvezda je samo stari brend (poput recimo televizora Ei Niš) na kojem sada najviše profitira SNS. Svako ko je protiv SNS je i protiv ove veštačke Zvezde, tj original FMPa 1 i FMPa 2.

 

Predlog se usvaja, uz tradicionalni pionirski hit iz vremena autentik bezgrbe Zvezde:

 

Popravljamo kišobrane

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Celu noć sam bio uz Špana, pukla mu je jagodična kost i postojao je veliki strah da ne dobije izliv krvi u mozak. Uz pomoć naše doktorke Suzane Milutinović, vratili smo momka, opravili ga i, na sreću, sve se dobro završilo. Špan će u toku dana otputovati u Ljubljanu gde ga čeka operacija pomenute frakture. Pogurao sam sve što sam mogao u Urgentnom centru, pomagao, nije bilo lako, ali dečko ima 26 godina, može i sin da mi bude, tako da je najmanje što je moglo da se očekuje od mene je da mu pomognem, zajedno sa našim doktorima - rekao je Nebojša Čović

 

Ljudska velicina, Legenda.

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...