Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Odlucila odbrana u 3/4 i 4/4. Isplatilo se cekanje Bettansa, proradio kad treba, mada je junak iz senke Gordic, po drugi put nas vadi u derbijima kad nas ne ide. Svi mogu dobiti prelazne ocene jedino ne Vesterman i retardirani centri . Kako je samo iritantan onaj Simonovic , ciganstura prava , u Zvezdi jedino krpelj i Rakoc (kad je spreman) vrede nesto , jos nista nije gotovo , sad treba pokazati karakter i ne opustati se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто нам је Рашко Катић најбољи играч? Зато што је играо у Партизану, па је научио да гризе, гребе, бори се, уноси у фацу. Докле год будемо изигравали неку господу, јебаће нас ко стигне, па чак и 10 клинаца, од којих су половина балвани који данас скоро ништа нису могли да погоде. Не разумем се у кошарку, ал ми је што се тиче психологије све јасно. Нама је капитен једна обична флегма (свака њему част за све, да није био ту, не бисмо ни довде дошли), дозвољава да му се у трећем минуту један Мусли (ееееееееееееееееееј МУСЛИ) уноси у фацу, а шта онда рећи за Суботића и Савовића, не зна се ко тупавију фацу има, а о кошаркашкој интелигенцији да не причам.

 

Губитници смо, јебени губитници, 12 година смо губитници, јебе нас ко стигне и стално нам је неко други крив, те судије, те свиња, те биа, циа, масони, сви су криви, само нису они који нам ведре и облаче у клубу. КК Следећа сезона, и то је то. И боли ме дупе за Евролигу, нама је на финале домаћег првенства у које се толико кунемо дошло 800 гробара да држи час навијања и 10 клинаца са менталним болесником на клупи да одржи час кошарке и борбе. Ма јебите се бре сви више!

Edited by Narsil
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ладно се мачка шетала по партеру пре почетка. :haha:

Густо кренуло и онда Вујошевић направи беспотребну техничку... Ракочевић имао индекс у минусу, ако сам добро чуо.

 

нас било око 800, много више него што се очекивало

 

 

H2ZViUS.gif

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Просто и једноставно наша спољна линија је курац. Пре свега игра нам против зоне личи на говно из разлога што НЕМАМО плеја. Шта Радивојевић и Нелсон могу да креирају? Плус нам 80 посто спољне линије нема шут, имамо једног центра, срамота је да екипа после толико уложених пара овако изгледа. Нисмо још ван игре тотално али партизан је 80 посто узео титулу. Не може тако на брзину. Није проблем не узимање титуле, ја сам целе сезоне видео партизан као фаворита него у одсуству селекције. Нама фали минимум 5 играча, и то одличних играча за следећу сезону.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...