Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Prihvatam ja rizik, u kol'ko cemo?

 

Kad si ti u pitanju samo u dusu. Da te mucim vovjekivjekov. Da napises ovde u potpisu ono sto ti kazem.

I da ti omaleni crni Braduljica na dopu ne da da prdneš?

 

Dovedite ga. Ako ne dodje do tuce ne moze me spreciti da sutnem sa pola terena, a ako dodje brzo pije nokaut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je veći problem- hoće li izniknuti neka reprezentacija da prismrdi Amerima, ako ništa drugo.

Stvarno mi je glupo da gledam da peglaju sve redom, kao neka anomalija.

Meni lično, takve stvari smanjuju uživanje u bilo kom sportu. Čim postoji jedan kome niko ništa, ali baš ništa ne može, onda je taj sport u krizi.

 

И ја сам исто размишљао синоћ, скроз је неравноправно

Serete ko foke. Od steroida, kreatina itd. se ne sutiraju trojke 6/6 niti prave onakvi ulazi kao Harden. Kao da se ne rade doping kontrole i sranja, sta, kao, neki tamo Amer je veca zivotinja nabildovana od nekog od onih brazilskih centara koje smo oduvali, npr.? Aj lepo kazemo ljudi su vanzemaljci za ostatak sveta, igraju ko blesavi, ne mozemo tome da pariramo, ali boli nas kurac, za ostatak sveta smo doktori i to je sasvim dovoljno da budemo ponosni. Pa jbt, nas i Litvanaca 10 miliona, Francuza i Amera preko 350, alo. Ne, odmah mora da proradi srpski bullshit ako odigramo malo slabiji mec a imamo objektivno prejakog protivnika nismo krivi mi, nije krivo to sto ljudi igraju bolji basket nego "govna dopingovana". Ja sam prvi tu da se sere o Amerima nesto, ali ljudi su nas na skil dobili juce, ne na steroide, pa sve da iste i koriste a nisu provaljeni, sto je po meni bullshit. Nisu doveli prvih par timova zato sto ih boli kurac i moze im se, budite realni.

Пола њих се допингује на првенству, ту нема приче никакве, само што амере боли курац имају напредније дроге, и као ту гаранцију да се не допингују ЛОЛ.

Наравно да нико не оспорава да добро играју...

Poenta je ovo sto napisa covek,droZa ne utice na sut i tehniku

 

 

I ne zajebavajte vise kako ne postoji droga za sut i tehniku, postoje i psihostimulanti koji mogu da naprave da ferceras ko masina, nije sve za snagu, nisu kreatin i steroid jedine doping supstance.

Naravno da nece da naprave od mene sutera trojkasa jer ja ne umem loptu da drzim, ali 10ak-15% boosta moze itekako da napravi razliku.

Ja ne tvrdim da su oni bili svi drogirani sinoc, ali izvolte na test pa da vidimo.

jebem ga, ne sluze svi stimulanti da vise skaces i izbacujes iz benca, mislis da ne postoje stimulanti koji mogu da im pomognu da igraju ko blesavi?

Ево Леми Симон ти је објаснио, наравно да постоји, постоји сто хиљада срања која не могу човеку ни да падну на памет а помажу ненормално

Свакако, Амери су неправедну суперорни, што због њихових стандарда, што зато што им је држава цео јебени континент и логично могу бољи играчи да се проберу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako kazes, samo jebe ova kisa...a da, u stvari moze i po kisi, kazes da mozes pod bilo kojim uslovima?

 

Mislio sam na dvoranske uslove. Kisa moze i da prodje, ali vetar ne narocito jak vetar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nemamo sta da zalimo, posle 12 godina posta sa sveckim, eto opet medalje.I ovo je ogroman uspeh za nas.

Pred SP su pljuvani i prozivani da je bolje da ne idu da se brukaju, na svetskom su pljuvani, posle svakog poraza, kad smo potpuno otpisani pregazili smo grke, brazil i francusku i igrali finale, koje smo uprkos velikoj razlici odigrali muski i ubacili 92 poena.To nije znak da smo bili losi, nego da je protivnik bio predobar.Dali smo vise poena nego u svim pobedama koje smo imali na prvenstvu...prema tome....sta da ti kazem...sledece godine, evropsko je nase.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, to i jeste sustina. Nego smo mi pogan narod kome nikada nije dosta, pa odmah kanalisemo frustracije. Jedino mi je u celoj prici zao sto nismo pojebali Spance, da su odigrali onakvu kriminalnu tekmu protiv nas kao protiv Francuza odrali bismo ih bez problema. Ali dobro, bice jos prvenstava, a Pau nece vecno igrati, iako imaju ko da ga zameni, nece to biti to..

Edited by Salvation
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je ovo uspeh. Srebro je bilo uspeh i u vreme SFRJ, ne danas, uvek je i za sve uspeh, osim za amere i neke koji sebe precenjuju (španci).

 

Mislim da sa amerima može da se igra. Polako. Moramo imati kontinuitet i evropa da bude naša baza, evropska prvenstva. Naravno i tu se dešavaju kiksevi, ali se moraju osvajati medalje gotovo redovno. Igrati polufinala makar. Igrati velike utakmice. Biti redovan na olimpijskim i svetskim. Da nam finala ne budu toliki hepening i dostignuće, spektakl.

 

Krletu hvala za sve. Šteta što ne uze neko zlato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sut je 90 posto koncentracija. Stoka koja melje i ne umara se, pretrci teren za sekundu i po i sutira kao da nikada nije osetila gram umora se drogira. Ko kaze drugacije, jednostavno nikada nije igrao kosarku. Ne potncira niko to, kao nesto sto pobedjuje nas koji nemamo love za ta sranja, nego je kosarka koja nastaje iz toga kretenska, tj nama sladokuscima je odvratna. Neki debeli Amer sto jede kobaju u restoranu u hali dok se igra mecn i gleda ga na tv-u sigurno uziva. Vaaaaau sto je ovaj preskocio nekog belca. Zabole me kurac za takvu kosarku, to je izdrkavanje, a ne kosarka. Da bog da crko r'n'r kad ga svako svira!

Edited by Sreta
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, Sreto jebote, koji si kosarkaski hipster. I daj ljudi, pa kako jedan Tim Dankan sa svojih maltene 40 godina i dalje otresa te nalozene, i kako kazete dopingovane klince, onda? Sta, kao, 38 godina batica ima, pumpao se isto tako i telo mu jos nije implodiralo? Mislim, aj i da prihvatimo tu logiku da se svi oni pucaju u nedogled i imaju zato snage da vezbaju, to sve ima svoje granice, valjda? Ljudsko telo ima granice, ne pije vodu da i sa maltene 4 banke mozes kao Nes, Dankan itd. da kidas i to te iste 20 godina mladje i dopingovane?!

Edited by Salvation
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se sa Sretinim mišljenjem

Teodosićeva asistencija Raduljici ili ona na kraju za Kalinića su lepše od svega što su Ameri uradili

nisu džabe tri belca prvi na all-time listi asistencija u NBA

 

ali jebi ga, imaju nešto što niko drugi nema i moš ga jebati

 

činjenica je da je kod šuta faktor umora izuzetno bitan, ali je isto tako istina i da je individualni rad tamo na prvom mestu, tako da oni uvežbaju šut do savršenstva

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju, daleko bilo da nemaju, kod njih je to biznis od ko zna koliko milijardi dolara. Ljudi daju kos posle tri sekunde ako promasis kos, to je doping. Pogledati samo meceve Overema na primer dok se pucao i posle kad su ga razvlacili po kavezu cim je otkriven i nije smeo. Bolji si za 40-50 posto u mma, to su dokazivali. Ne vidim tu nikakav skil, to je prevara. Cuj skil.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve čestitke našem celokupnom timu na ogromnom uspehu.

A Amerima bih poručio: Vaš poraz je u tome što ne vidite u čemu je naša pobeda.

 

činjenica je da je kod šuta faktor umora izuzetno bitan, ali je isto tako istina i da je individualni rad tamo na prvom mestu, tako da oni uvežbaju šut do savršenstva

 

Tako je... ovaj rad:

(super mi je fora vežbanje sa zatvorenim očima)

http://youtu.be/tq7lJomLfQQ

 

http://youtu.be/cA93VUiVSpQ

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...