Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

jasno da je gagi dobar dečko

a salivation ne bi trebao da se čudi interesovanju ćoravog nakon onog junskog karanja

divljanje iznad bobija, cirbesa i ostalih nakaza

 

Pa to karanje svakako nije bilo plod NJEGOVIH nadljudskih/kosarkaskih sposobnosti, to sto se debil par puta okacio o kos ne bi ubedilo u kvaliet ni zvezdinu fudbalsku upravu, poznatu po sopingu za debele crnce i likove koji minimum 3 meseca nisu krocili na teren. Kazem, da smo uzeli da vam dovedemo Bertransa, Bogdanovica, Lovernja, pa da kaze covek. Drugo, ne kazem da je tako, ali zar nije validna i mogucnost da decko zna da bi "htela me zvezda, al ja nisam 'teo" prica bila na vrhu liste prica koju bi grobari popili da bi se njemu obraz spasao, a posle koga boli kurac da dodatno proverava/demantuje itd.? U svakom slucaju, drago mi je sto ni njega a ni Marica necemo dovoditi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebes to kad smo opet pukli. Iskreno, svaka cast sto su u ovakvoj neprijateljskoj atmosferi protiv publike i pogotovo sudija i oslabljeni i ovoliko izvukli, ali niko nece da nas salje u sledeci krug zato sto smo izgubili najvise tesnih utakmica ove godine u Evropi, jbg. Ona trojka da je usla ko zna sta bi bilo u produzetku, ali jbg.. ostaje da im zapamtimo gostoprimstvo u BG-u, i uzvratimo podjednako.. samo, naravno, bez sranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова екипа је добро селектирана, али фале муда кад је најбитније. Годинама фале та муда.

Типа, водите 5 разлике, Дијамантидис узме лопту и лагано за 3 кад нико не сме. Онда украде лопту, погоди бацања. Вама се ноге пресекле у завршници. Фазон, "немој мени, пробај ти".

Но, један је Димитрије.

Edited by Мајор Гашпар
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sve je to zato sto u timu fali pravi vodja, a treneru je omiljena zanimacija pustanje 'da se igra razvije' kada protivnici prave seriju, jbg. Kad bi nam dosao jedan Teo ovaj tim bi jebao majku po Evropi, ali naravno, pusti snovi, jbg. Ja bih bio srecan samo da neko najuri Radonju za pocetak i dovede trenera koji zna sta radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šta je bilo sa gostoprimstvom?

 

neko sranje?

 

Ma ne, samo su iskusno uvalili neke ustaske zastave u publiku i pravili koliko-god-je-moguce-neprijatnu-bez-da-bude-sranja atmosferu.. moglo je i gore da bude, ali ipak dovoljno da pokazu da za njih uglavnom navijaju neki tamo siptari i mudze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...