Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Парт - ЦЗ

Цедевита - Мега

Солнок - Будућност

 

Мега - Партизан

Будућност - Крка

Задар - Цедевита

 

Цедевита - Будућност

Партизан - Задар

 

Будућност - Партизан

Солнок - Цедевита.

 

Једино да нас пустите у дербију. :bigblue:

 

Ја бих највише волео да идемо директ на вас, али ако се то избегне, нека буде Цедевита. Ипак су то усташе, а и ми смо усташе, а ви са спонзорском браћом. :bigblue: Зезање, наравно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Derbi dobijate.

 

 

 

Не верујем.

Не верујем ни да у Купу добијамо. Мекани смо испод коша, фали плеј (ако уопште дође).

 

Али зато на више утакмица (евентуално полуфинале и домаћица), ту добијамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

На три немате шансе да добијете.чак и плеј да вам дође. Дерби, не верујем, долази вам у лошем тренутку.

 

Али мислим да ће на крају бити 1. ЦЗ 2 Цедевита 3. Партизан 4. Будућност

 

10959624_941198075897964_4367249409538576871_n.jpg?oh=b339ed37164accf57d551116e43e3c7f&oe=5586A15A

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Од 13:18.

Кад га Џони пита за породицу, а овај му прича о керовима.

 

Milutin je hteo da te ujede...

 

Nemoj i ti da si zloban, viš da ga prvo pita ''Psi svi živi?'' pre nego što krene o Milutinu, Milki, Dragoljubu...

 

Olivera :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха извињавам се ако нисам разумео.

Какав је то разговор. :haha:

Кева, ћале - Вера, Драгољуб - и Милка.

 

Пих, за Мерлинку и нисам сигуран, али Бенседин апсолутно.

 

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти би вероватно нашао изговор и да му је Обрадовић просуо зубе по паркету (црнац, ко га јебе :bigblue: ).

 

Mislim da bih i ja našao izgovor za tako nešto.

 

Elem mislim da je , kad se već priča o prošlosti, Partizan, tj Vujošević, mogao da napravi bolje igrače od Ž.Rakočevića i Anđušića, ti igrači su imali potencijal.

Bilo bi u interesu srpske košarke da Partizan pusti Zvezdu da snimi još jedan DVD Kup, a Zvezda da nas pusti u njihovoj privatnoj ligi Zmaga Sagadina. Čisto da Beograd i beogradsko predgrađe imaju predstavnike u Evroligi, a Kitarovići nek igraju Kup Lilijane Ronketi.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o tome da igraci partizana igraju za sicu. Ovde su nas grobari ubedjivali da Gagic ne prima vise od 50 hiljada po sezoni, a za 6 meseci primio 54 i otisao jer mu nisu redovno placali, znaci za sezonu je trebao da uzme preko 100K. Ej, jedan Gagic, a koliko onda primaju Macvan, Muric, Milosavljevic... verovatno manje od Gagica...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гагићу је последња година уговора. По овоме има 9.000 месечно.

Уз то, проверено знам, инсистирано је од стране менаџера да му се исплате ранија дуговања да би одиграо још ову сезону.

 

Мурић и Гаги имају, по мојој процени, највеће плате.

 

Опет те највеће плате су ниже или у рангу са Вилијамсом, Бобијем, Блажићем, Џенкинсом. Вероватно и Немац спада у ову групу.

 

И да, верујем да је удбашка хуља нудила новац. Прво је рекао да није, па је Гагић рекао да је имао понуду, па је удбаш признао да су кокетирали, али током прелазног рока. Шта ће им Гагић? Ето, чисто онако, може му се.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Концентрациони логори и холокауст над Партизаном, а играчи добијају по 10 к евра месечно.

 

Мирко Павловић кажњава Цветковића јер је он једини плаћен у тиму, скидају се кошеви са Малог Калемегдана = неспособни Цигани, ко им јебе матер.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...