Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ако би се то играло као Јадранска лига,тако да на крају сезоне у националном шампионату тимови улазе у плеј оф и поново се боре за место било би сјајно. Гомила одличних утакмица. Наравно,морало би да дође до неке правичне поделе места,а не да Шпанци имају десет тимова.

У принципу,мислим да би концепт Јадранске лиге био идеалан. Са коефицијентима и домаћим плеј офом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно,морало би да дође до неке правичне поделе места,а не да Шпанци имају десет тимова.

Hehe pa pravedno bi bilo da Spanci imaju ""10" mesta gledajuci kvalitet , ali saglasan sam da ne bi hteo to da vidim .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Истина,ако би се гледао квалитет тимова било би праведно. Али сматрам да би ту требало убацити и разне шабане Пољаке,Мађаре,Чехе,чисто ради подстицања тих земаља да се улаже у кошарку,плус би неким земљама у којима постоји традиција али нема пара требало омогућити места у тој лиги.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имају они неке медаље од пре сто година,и стално има неких играча из Летоније,плус Совјетска историја. Могло би рецимо између њих,Украјинаца,Белорусије,Грузије да се нађе место или два.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Поједоше ми џигерицу.

 

Заслужена победа Немаца. Прави мајстори и победници погађају кад је најтеже.

Капа доле Гордону, остали морају још да се кале.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...