Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Пушите, бре, курац говнари, матер вам јебем.

 

Јавно признајем, Партизан не заслужује да оде на ф4.

У бангавој лиги једна Будућност, коју деље аматерска Сутјеска, и један Раднички, који нема 2 акције, имају бољи скор од Партизана.

Уз све то, најбеднија Олимпија у последњих 10 год их деље у сред БГ.

 

Марш пизда вам материна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћао, ћао Цедевита.

 

Ili mozda ipak ne?

 

 

Meni nije jasno kako je Gordic zavrsio u Partizanu. Ja jesam anonimus, ali ja ne vidim ni jedan njegov kvalitet... Nista nema. Nije da je on kriv za poraz, samo mi je enigma...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Центре треба шамарати поред аут линије кад улазе у игру и 2 шамара кад излазе.

Небитно шта ураде.

Да се размишља мало главом, пичка им материна.

 

Ili mozda ipak ne?

 

Чак и Цедевита заслужује Ф4.

Изгубили смо од најбеднијих клубова ове лиге.

 

Поделити отказе на време и играти са јуниорима. Кад је бал, нек је бал.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas skroz skoncentrisano gledao utakmicu , bio sam u Liverpul pab-u , iznervirah se da sam morao parce torte pojesti...., zasto toliko forsiraju centre kad su na amaterskom nivou .?.. Tuga , to sto Efenberg kaze , jedna Buducnost i Radnicki su bolji od nasa , tragikomedija .

 

Da situacija bude gora Zvezda igra i sa Buducnosti i sa Radnickim zadnju , ne bih se zacudio da neku izgube i namerno , u inat Partizanu i Vujosevicu , mada sam je Partizan kriv , sad od drugih zavisi ...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da situacija bude gora Zvezda igra i sa Buducnosti i sa Radnickim zadnju , ne bih se zacudio da neku izgube i namerno , u inat Partizanu i Vujosevicu , mada sam je Partizan kriv , sad od drugih zavisi ...

Buducnost 25. kolo, a Radnicki 26. Partizan ako izgubi od Igokea-e, Covic pusta Radnicki i Buducnost, jer mu pobede onda za nista ne trebaju... Steta sto nam je kosarka dosla u tu situaciju da su takve stvari za ocekivati, samo smo sebi najgori dusmani...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...