Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Писало се о томе на форуму неког тамо Трења још пре пар дана.

Замена за Гордона кад стартује домаће првенство.

 

Мека рука, циганска душа.

Мрзи ћоравог за све паре, па нек им јебе матер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa receno je pre 10 dana da se na Brauna vise ne racuna i da ce biti prodat ako neko ponudi ista za njega...

Pa znam ali mislio sam da ce da ulazi u igru posto je jos uvek u ekipi. Stvarno mi nisu jasni, jel oni misle da ce da nadju neki idiotski klub koji ce da im plati obestecenje :haha: Pa vise ce da ustede ako mu daju otkaz. Ovako im najskuplji igrac u ekipi sedi na tribinama. Trebali su onda da ga sutnuli jos pre mesec, dva i dovedu nekog drugog crnju, da su uzeli onog Traorea vec bi bio u formi, ovako cemo da se borimo za titule i Evroligu sa Samardzijskim. Ne bi me cudilo da ispusimo u polufinalu F4 i ne odemo u Evroligu uopste, nije nerealno da nas recimo Muta izjebe u polufinalu, to bi stvarno bila tragedija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako kazu da se ne racuna na njega, onda je bilo jasno da vise nece igrati, ne znam sta te tu cudi. Pa nije bas da je trziste prepuno centara i da je izbor velik, ako nekome treba iole kvalitetan centar tesko ce ga naci, verujem i da bi ga dali za neku sicu samo da ga ne placaju.

Ako mu daju otkaz nece da ustede nista, samo ce jos da ga isplate unapred.

 

Mogao bi i da naucis kako se Pedja preziva. Naravno da nije nerealno da nas bilo ko pobedi u polufinalu, isto tako to ne bi bilo nerealno i sa Braunom u timu, to je sport.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...