Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Појавиле се гласине око трејда Хорнетса, Оклахоме и Бруклина. Брук Лопез у Тандере, Ленс у Бруклин, Џерет Џек и Џереми Лемб у Хорнетсе. То би озбиљна прича била за Тандере.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih i ja i naviam za to... Ali baike su na drugom spratu... Kad lisac Tibodo iscupa iz sanduka dva posthumna igraca i pokretne lesine - Danlivia Dzuniora i Kapetana Hainriha... Centri ce da puste krv Kidovoi momcadi, a ovi su tu da isisau to i zavrse pos'o... Kad stegnu odbranu, da vidis dzavola... S'o bi rekao Dovla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su pametni pa da trejduju Hensone i Sanderse za jednog Goberta.

 

Plejof pikčr. Ulažem jednu Klaru Šuman na kladžu...

 

Atlanta - Mrežice 1

Vašington - Majami 2

Toronto - Klivlend 1

Bule - Baksi 2

---

Pederastija - Sunca 2

Portland - Mamuze 2

Memfisi - Klipersi 1

Hjuston - Dalas 2

 

Lete milioni, mi smo šampioni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@nele

 

E, Gober bi im legao ko kec na 11...mislis da ovi tvoi mogu da zavrnu Skalove? Strahovito su Ratnici napregnuti, na maksimalnom brou obrtaia... Jos imau naiacu klupu u ligi, ne trose se mnogo, ravnomerno rasporedzena minutaza... Svi dau doprinos

 

Mada, moguceie da lose tempirau formu, naprzeni su kao Radonjini momci u Abi... A kad dodze plei-of - Bledso dadne feidavei, a oni skudau cege... Videcemo... Blesavi tu mora iz veceri u vece da bude na tripl-dabl nivou, kljucni igrac

 

Naklon do poda za dvicu na Vrelinu... I ja ocekuem stare musterie Vizardse

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobila Vrelina centra, nekog tamo Hasana. Svim peticama spadaju gaće na sam pomen tog anonimnog imena.

 

Jesu Ratnici na maksimalnom broju obrtaja, ali overklokovana je to mašina. Tu će prvo turbina da crkne kad ga Bledavi bude uzjahao, a i plivajući zamajac, Klej, ne može da prati Dragićeve brzine. Ostaju samo dizne - ranjivi Li i još rovitiji Bogut. Rikavela...

Edited by vudun
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Волео бих да финала конференција буду Мемфис-ГС и Атланта-Чикаго, то би био спектал. Оба дуела зезање, са једне стране дефанзивне екипе, са друге прангијаши, нападачи, то би била до јаја кошарка.

Edited by El Karnisero
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...