Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Jučer me je obradovala vest o dodeli MVP nagrade, pre svega jer je Jokić ispravan dečko. To je danas prava re... retkost. U profesionalnom športu raritet.

No, danas kad vidim šta sve po portalima kuca mitomansko divlje pleme Srbalja, nekako mi se čini da više nisam obradovan . . .

Prema tome, Pustite Fućku i Berića (može i Komazeca, ako ovaj neće) na Jokića i Dončića . . . Da vidite noći užasa . . . 111

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojkotujem NBA utakmice već godinu i jače zbog prošlogodišnjeg crnačkog majmunisanja . . .

. . . ali primećujem da je Kris Pol najmonstruozniji igrač ove sezone . . . Taj kolje, melje, siluje, spaljuje sve redom, iako statističke kolone to ne prikazuju . . .  javnom mnjenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja očigledno i nije tako ogromna. Jer za šta se odmara, Dnever je i pored Mareja limitirana ekipa, bez još jednog superstara ništa od prstena. A nepopularna je franšiza da još nekog dovedu. Mogao je da da kulira prvih 2 meseca NBA sezone i odmara se. Ide max ugovor, ali posle MVP nagrade to ne bi propalo.

Verovatno nema želje da igra, čak i bez Djordjevića. Verujem da bi savez pristao na sve što on ponudi, samo da dodje na OI... Šteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Neko izlozio Bearu da je psovao majke mrtav pijan u mojoj kafani, evo peti dan ga pustam da se krije od sramote po kraju. Nas je Dzimi, bolji od Le Brona!

Igro sam keca na Boston!

Tea bag, cajanka, reklo bi se...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...