Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Ma ne to.

 

kakvo ponasanje, sta sam propustio?

 

Uvlacenje u dupe Fergusonu,komentari kako je losiji tim prosao dalje i slicne stvari.Pogotovo se to ne komentarise nakon sto ti je tim ostecen a protivnicki nije.Picketina najobicnija,zna da ce dobiti nogu u Realu i sada bi da se uvlaci u dupe Junajtedu i njihovim navijacima jer bi tamo najradije da ode.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Браво, Срето, то сам скроз заборавио.

 

А Мурињо је потпуно у праву, лошији тим је прошао даље и то је свима јасно. И било би лепо да дође у Јунајтед након Фергусона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A penal nad onim nasim igracem Vidicem? Golman ga je brutalno udario pesnicom u glavu u 16m, to je penal da jebe oca.

Gresis , Vidic je vec zahvatio loptu glavom koja je zavrsila preko gola , golman zakasnio i sekund posle toga dokacio Vidica , gol sansa ne postoji , kao i penal sto ne postoji .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јуве може да ишамара само немачке клубове.

Са остатком нема шансе.

 

Tu se ne slazem.Ja bas mislim da bi muku mucili protiv Bajerna i Borusije,a da bi im protiv Reala bilo lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od najboljih sudija svih vremena ,Kolina,rekao da je crveni naniju sasvim opravdan,a kao jedinu grešku istakao to što sudija na kraju meča nije dao crveni karton onoj čamugi nadopingovanoj ferdinandu.

šiptaroljupci još uvek mislewda je učk united oštećen?

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2013&mm=03&dd=11&nav_id=694319

 

“Toliko je priče o poštovanju, ali to očigledno ne funkcioniše, zar ne? Pogledajte samo odluklu UEFA da utakmicu Mančester Junajted – Real Madrid dodeli tom turskom sudiji. Ko je taj čovek? Verovatno da odgovor na to pitanje ima samo njegova majka. Razum mi nalaže da se zapitam kako je taj anonimus dobio priliku da vodi tako veliku utakmicu”, piše Krojf u kolumni za De Telegraf.

 

“U ovoj utakmici bilo je važno znati u kakvoj su poziciji klubovi. Znate da je Real tim koji ništa ne prepušta slučaju i može daleko da stigne. To su stvari koje sudija mora da zna, a naš turski prijatelj to očigledno nije znao”.

 

 

Uprkos tome što je načinio evidentnu grešku, oko čega su se složile gotovo sve legende fudbala i predstavnici oba kluba koja su učestvovala u meču, sudija je dobio podršku UEFA i nastaviće da sudi u ovgoodišnjem takmičenju.

 

 

 

УЕФА = мафија

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...