Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

gustavo,bujten,donekle i dante,martinez kad se vrati nazad,lam je vise igrao krilo nego beka,jos sve preko kurca i divljanje celavog.dodaj jos i da se vise kroos pazio nego sto je igrao,a ustasu takodje bolio kurac da se cima.jedino je nesretni miler imao neku motivaciju posle prvog gola.stoji da bajern nije bajern bez svajnija,ali svejedno,vise su mi sinoc licili na onu amatersku borusiju iz kupa,tako da sam ubjedjen da je hajnkes ovo koliko toliko namjerno isforsirao da spusti malo ekipu na zemlju,narocito ako zrijebom ih zapadne neki od ovih neozbiljnijih timova sto se provukose.

 

leni:

 

cuti,u zadnje dvije sezone kupise 2 stopera,od koga je dobro je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Требало је да искеширају Хеведера колико треба, а не да пуцају паре за тамо неког Мартинеза.

Но, Хеведерс је продужио уговор и од те приче више нема ништа.

 

Следеће сезоне ће тек бити циркус кад Гвардиола дође и почне да навлачи својее цигане из Шпаније.

То ни Румениге не може да спречи. Хенес је већ отишао у курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bunim se ja za iska moj ga stiska,vise me brine ako dovuce bejla a ostanu celavi i riberi,niko onda nece biti zadovoljan.i sto onda imaju trenera koji mrzi stopere,sa bec postojecim animozitetom uprave prema poziciji i izjavama da moze zadnji vezni da igra stopera po potrebi i sl,opet pored svega cemo da ga duvamo protiv iole ozbiljnijeg a tvrdjeg tima.da se ne ponavljam sto ce onda ubjedljivo najveci problem da bude nepostojanje autoriteta,to je najveca gvardiolina mana,a bajern je i prepoznat po tome kako se igraci umisle.jes' hajnkes senilan,ali bar ih stroji kako im se nece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, да јеботе..Хеведес--Не знам који ми је курац.

Обруках се као неки мајмун. Још 2 пута пишем р...прижељкујем већ 2 године његов долазак и о томе пишем.

 

Брат Бендедикт.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

znači jebeni ofsajd, nisam to ni video... ali ipak, mnogo je loše Milan igrao, nema šta da se priča

 

prvu tekmu ih je spakovao, ovu je sam sebe fejšelovo sa Flaminijem i Ambrom u sredini

 

crnčuge su rešile prvi meč i tako je moralo biti i sada

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мартинез јесте ок одрадио посао, али је непотребан,

 

Да сам ја неко мудо тамо довео бих:

 

-Хеведеса

-Шкртела

-Дракслера

 

Захвалио се:

 

-Ван Бујтену

-Робену

-Тимошчуку

 

Нема ту неке филозофије,

Edited by Ефенберг
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo do Milana, ovi iz barse se opametili, sutnuli beskorisnog Fabregasa na klupu i zaigrali sa 3 napadaca, Inijesta opet u veznom redu. I mozda najvaznije, opet su igrali presing bez lopte.

 

Svejedno, i njih jebe odbrana, Niang imao sansu za 1-1, to bi verovatno bio gem, set i mec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одиграо је "још лепши од најлепшег" за мене своје у Бајерну.

3 лопте би му биле недовољне да задовољи свој посрани его.

 

Нојер - Лам, Шкртел, Бадштубер, Алаба - Швајни, Мартинез - Рибери. Крос, Милер (Дракси у ротацији, може шта хоћеш, све је лако кад си млад) - Гомез.

 

Фергусон кад би видео овај тим, само би занемео и не би могао да се спусти низ степенице Олд Трафорда.

Рекао би: "Ох, мој Лутере".

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efenberze nemilosrdan si, ojadio bi ceo Gelzenkirhen :bigblue:

 

sa takvim stoperima tesko da bi bilo ko zanemeo, kamoli ser Orbit. Ostatak ekipe je vrh, naravno

 

koliko shvatam Gomez je u nemilosti, skartirate ga na kraju sezone. Oteo mu ujak mesto u I postavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фергусон је прчио све те тимове кад је имао 11 играча на терену, Бајерн није знао 'де је лево до искључења Рафаела, исто као и Реал

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbrana ti Dovla i dalje kurcu ne valja.I dalje samo Lam...kakav bre Badstuber,Skrtel...pa to su stoperi za Majnc a ne za Bajern.Iska je sjajan,on bi legao ko kec na desetku.

Za Gomeza se uveliko pise da je zavrsio sa Bajernom...ocigledno da ne treba Gvardioli,ne vidim nijedan drugi razlog zbog cega bi ga skartirali.Pa on je bog za onog ustasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гвардиола не игра са класичним нападачима, то је једино што мени пада на памет. Њему треба нешто мало жгољаво што трчи около.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фергусон је прчио све те тимове кад је имао 11 играча на терену, Бајерн није знао 'де је лево до искључења Рафаела, исто као и Реал

 

Slaba je to uteha, kada se uvek nadje makar jedan idiot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slaba je to uteha, kada se uvek nadje makar jedan idiot.

 

Ма знам и јако ми је криво због тога. 2 пута се потпуно бесмисленим потезима, односно одлукама судија, уништава добијена утакмица и избачен јак ривал.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крос би ми играо, па да му је конкујренција Марадона лично, а не неки тамо циганин из Малаге.

 

Гомез је имао повреду и пропустио гомилу мечева, што је усташа знао да искористи. Јбг, тако је то у животу.

 

А штопере не дирајте јер су суво благо.

Кренимо од Бадштубера. Који то штопер има тако префињен ударац као мајстор из Мемингена? Који то штппер изводи корнере као Холгер мајстор? Не буни се, може и левог бека да покрије кад зафали. Добрица, повучен лик, не води разуздан живот. Неки рекли би да је заслужио траку, али ја не бих претеривао. Време ради за њега.

 

Шкртел? Поломио би вилицу и рођеном ћалету ако затреба. Штопер без милости. Капитен Словачке.

Уклопио би се тако добро у Бундеслигу да је то чудо.

 

Фергусон је прчио све те тимове кад је имао 11 играча на терену, Бајерн није знао 'де је лево до искључења Рафаела, исто као и Реал

 

Фудбал се игра 90 мин.

Ни Манчестер није знао где је лево док Бекам није извео 2 корнера.

Кога боли курац да ли неко доминира или не. Памти се победник.

 

Гвардиола не игра са класичним нападачима, то је једино што мени пада на памет. Њему треба нешто мало жгољаво што трчи около.

 

Неко циганче из Бразила тј. Сантоса?

Упропастиће ми клуб он и Хенес.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Снага тима се мери резултатима.

Снага тима без резултата ти је као бугарски Смоки запакован у Штаркову амбалажу, па кад отвориш осетиш мирис Трајалових гума.

Edited by Ефенберг
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крос би ми играо, па да му је конкујренција Марадона лично, а не неки тамо циганин из Малаге.

 

 

Tebi.

A Gvardioli?

 

Неко циганче из Бразила тј. Сантоса?

 

Jedva cekam da predje u Evropu.

Ali stvarno mislim da nece doci u Bajern.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Снага тима се мери резултатима.

Снага тима без резултата ти је као бугарски Смоки запакован у Штаркову амбалажу, па кад отвориш осетиш мирис Трајалових гума.

 

Напротив, поредимо тимове при стању 11 на 11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...