Jump to content

Liga šampiona 2012/2013.


Grob Bez Dna

Recommended Posts

Pusis kurac Ramosu.

 

Bogotac,pokazao je danas kako se igra fudbal.Kraljcina.

 

Vi koji serete o ciganisanju Reala lupetate gluposti.Nista gore nema od onog ciganisanja ustasko-fasistickih govnara nakon sto su primili prvi gol.Govna najgora.

 

Izvukao ih je Vajdenfeler smrad.Da nije bilo njega popili bi petardu.

 

Cek bre, Borusija u kojoj je standardan Subotic je ustasko-fasisticki tim ali Real u kome je Modric nije? Ciganisala je i Borusija, i to im ne ide na cast ali dan kad mi bude zao sto neko ciganise protiv Reala ili Barselone ce biti dan kada prestanem da gledam fudbal. Tvoj bogotac je i veceras sem jednog dobrog gola pokazao uglavnom da su mu primarni atributi laktanje, psovanje i pedersko udaranje protivnickih igraca kada sudija ne gleda, uz zdravu dozu glume i kenjanja sudiji. Ali da, ono smesno padanje najlepseg i Modrica uopste nisu bili ciganisanje niti je bilo gusenje Levandovskog od strane Alonsa.. tesi se ti samo. Sutra i drugi cigani ispadaju pa da gledamo musko finale, konacno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lemi

Evo bas sam danas, jedno 3 sata pre utakmice, hvala na pitanju. Kako tebi ide po tom pitanju, cini mi se da ti je tesko palo ispadanje Reala, trebace ti? Aj ne seri vise, nemas argument pa se hvatas za neke decije prozivke, smesno.

Edited by Salvation
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabole me kita za Real.Moj tim je ispao u cetvrtini finala.Argument sam dao na prethodnoj strani,poslednjih 10 minuta igre su najgore ciganisanje ikada.Ko prica da je Real vise ciganisao od toga je subjektivna budala.

 

Очекујем да Леми навија за Баварце у финалу.

 

Podrazumeva se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da su ista manje, sta vise, rekao sam da im nikako ne ide na cast. Samo sam istakao da mi protiv tradicionalno ciganskih timova nikada nece biti zao kada ih neko pobedi na njihove fore. Ali naravno, jos puno imaju ovi iz Borusije da se biju laktaju grizu i sutiraju da bi dostigli taj nivo Reala i Barse iz prethodnih godina, za sada su jedino apsolvirali valjanje po terenu i zadrzavanje lopte.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

o čemu uopšte pričamo, ovo je fudbal a ne balet, lome se noge, lakta se, grize se, pa to se zna još otkad su Englezi 1966. polomili Pelea pa osvojili prvenstvo. Neće valjda da ga tetoše...

 

kada bi Srbi naučili da to nije balet možda bi i liga i repka procvetale. Dakle, sasvim je u redu agresivna igra a sasvim nije u redu da nekom moraš da otimaš loptu iz ruku.

 

i realno, ako nakanta Bajern i sutra Barselonu onda ću morati da se poklonim Juveu što je primio samo dva gola.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ga je Ozil zavukao na pocetku mozda bi i bilo nesto.

Sutra ce Mesi da briljira sa dva gola i da roni krokodilske suze.

Bajern osvaja

 

ti zivis u oblacima mala...

 

nema sanse da ce hajnkes da se povuce veceras,svaba kad se zainati nema stajanja do zadnjeg covjeka.sve da ce da stavi sacirija,kana i ostale lokalne cigane da igraju,ici ce na pobjedu.ako stavi maestra pizara na pocetku barsa prima bar dva komada iz prekida.

 

zutaci nisu svjesni sta im sledi u finalu,murinjo je dobro skontao,izbjegao demoliranje u finalu,okrivio sudiju za crveni,uzeo grdilo love da se vrati u celzi.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma španski timovi su truli bre, Barsa je prosečna bez Mesija, Real je bukvalno sklepao tim, gotovo eksperimentalno

 

nema klasičnog zadnjeg veznog već dva hibrida

 

ima dve totalne polutke i Ozila nesposobne da igraju odbranu

 

a ako već imaš takav vezni i napadački red onda moraš da imaš čudovišta iza, kostolomce iz pakla

 

ne znam uopšte ko je sastavljao tim bre, hteli su da ga oplemene da bi ga suprotstavili Barsi ali su ga samo mnogo omekšali

 

Videlo se kao Bajern igra, trebaš da imaš mašine na terenu, samo tvrdo i jebitačno, na to je čak ličio Real kod Pelegrinija i nikad posle toga, nisu mu dali šansu 3 godine kao Murinju, Malaga jeste i Pelgrini je šansu maksimalno iskoristio.

 

Real sa ovim timom malo šta može da uradi

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ti zivis u oblacima mala...

 

nema sanse da ce hajnkes da se povuce veceras,svaba kad se zainati nema stajanja do zadnjeg covjeka.sve da ce da stavi sacirija,kana i ostale lokalne cigane da igraju,ici ce na pobjedu.ako stavi maestra pizara na pocetku barsa prima bar dva komada iz prekida.

 

zutaci nisu svjesni sta im sledi u finalu,murinjo je dobro skontao,izbjegao demoliranje u finalu,okrivio sudiju za crveni,uzeo grdilo love da se vrati u celzi.

 

Ma imam neki osecaj da ce biti kao juce,tj da ce barsa da dobije, ali nedovojno za prolaz.Mozda bude 2:1, tako nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...