Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Ludilo utakmica, nije se smeo Liverpul povuci u drugom poluvremenu, kad igra presing Siti nema sanse.

Nadam se da ce Velsani danas biti divni ljudi.

Siti ima vise utakmica a samim tim i vise sanse da ce kiksnuti, ceka ih i Everton koji se bori za LŠ, mislim da Čelsi i Liverpul imaju više šansi od Sitija.

 

YNWA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Čelzi i Liverpul igraju jedan protiv drugog, dok Siti gotovo sve dočekuje kod kuće, samo Kristal Palasu i Evertonu ide u goste

 

Čelzi, povrh toga, igra i LŠ, umor ga stiže sigurno

 

voleo bih Liverpul na prvom mestu, posrali bi se po svim milionima koje su ostali uložili, ali teško će to ići

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava milina gledati dva ofanzivna tima kao Siti i Liverpul. Mislim da je posle ovoga jasno da samo psiholoski momenat moze Liverpul da udalji od titule, iskreno u potpunosti su je zasluzili ove godine.. ne igraju savrseno (pogotovo u odbrani) ali zaista igraju najdopadljiviji fudbal u Engleskoj.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли ћу икада доживети да га видим у пару са Бадштубером?

Макар у Висли, не буним се.

Tako sam i ja godinama očekivao Ujfalušija u Partizanu i ništa, da je Mamić bio predsednik doveo bi ga...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Siti ima vise utakmica a samim tim i vise sanse da ce kiksnuti, ceka ih i Everton koji se bori za LŠ, mislim da Čelsi i Liverpul imaju više šansi od Sitija.

 

Proročanstvo se obistinilo, sad bi Liverpul mogao i nerešeno sa Čelsijem, ali da ostale mečeve dobije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

da, Aguero i Ture kompletan tim, ovo ostalo na smetlište

 

ali Aguero je baš odsustvovao čitave sezone, na to sam mislio, nisam ni gledao Sanderlend

Share this post


Link to post
Share on other sites

ture ih je sam vukao,a to ne moze dovijeka.svi zaboravljaju da luzerpul sem prakticno finala sa celzijem ima i kristal palas koji jebe sve jace ekipe plus njukasl tamo.opet kazem,ako dobiju sve ili dobiju sve i odigraju nerijeseno sa celzijem stvarno zasluzuju titulu,ja i dalje mislim da je presupalj tim da izvede sve to.svaka cast rodzersu,meni je licno drago da su tu dje jesu,zadnje dvije sezone LS bez ozbiljnih engleskih timova sem celzija je bio smor za gledanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...