Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Odlican tekst. Samo kada "magicni" to radi to nije fudbal iz 19-og veka, nije ubijanje zelje ljudima da prate ovaj lepi sport, nije anti-fudbal nego je TAKTIKA. Coveku jos jednom svaka cast za to kako ume da disciplinuje ekipu, motivise igrace i kako ima muda da preuzme svu mrznju/pritisak rivala i stampe na sebe, ali da unistava ovu lepu igru nacinom igre koji forsira, mislim da nema dileme. I zabole me da li to daje rezultate ili ne, da fudbal pratim samo zbog rezultata, gledao bih bocanje, kriket, kajaking, i da ne nabrajam..

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta je trebao,da igra tika taku sa toresom,ramiresom i ostalim invalidima koje je nasledio u prvoj sezoni kako je dosao,ili da rasproda citav tim i da kupi neke seknd hend cigose i da se klepa sa gejcesterom za sedmo mjesto?istog ovog rodzersa su prosle godine u prvoj sezoni skoro svi pljuvali zbog rezultata,svakog je bolio kurac kako je taj liverpul igrao,a niko se vise ni ne sjeca ustvari kakav je to tip fudbala on i igrao a kamoli sta drugo.

 

taktika je jer arsenal raskanta sa 6 komada jer je skontao kako moze,a 2 komada luzerpulu takodje na nacin kako misli da najbolje moze,i manje vise je uvijek u pravu i za nacin kako to da izvede.da je razvukao tim sigurno bi primio 2-3 komada a niti ima tim inace koji moze polukrstenoj ekipi da uvali gol vise,niti ga je u roku od jednog prelaznog roka mogao napraviti,pride igra i polufinale LS i uz to je odmorio skoro sve koji ce da igraju tu utakmicu.

 

on prima platu da njegov tim pobjedjuje i osvaja trofeje,i taj posao radi ako ne i najbolje na svijetu.za 5 godina se niko nece sjecati kako je igrao ovaj celzi ostace samo trofeji.on je sa mrtvim interom bez omladinske skole u raspaloj ligi uzeo u dvije sezone sve sto je mogao da uzme i niko od zivih strucnjaka o tome ne moze ni da sanja.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, svi su mrtvi koje je trenirao, ukljucujuci Celzi koji je svojevremeno stucao na tim boga oca para, Inter koji je svojevremeno stucao na tim boga oca para i Real koji konstantno stucava boga oca para. A po Arsenalu je svako pisao, neretko i zato sto su imali 10-icu na terenu, sto je u PL recept da te protivnik raskanta. Ne kazem ja da njegova taktika ne daje rezultate samo 1) da je to validan argument samo ako ti je celzi prvi i glavni tim za koji navijas (aka nama ostalima zvezda/partizan uglavnom) a inace je kurac zato sto aktivno utice na to da svako ko igra sa celzijem fudbal ne moze da igra i onda se mi neutralni posmatraci koji valjda gledamo fudbal da bi uzivali a ne zbog rezultata nekog tamo celzija smorimo 2) da tu "maestralnu" taktiku autobusovanja rade uspesno i kojekakvi anonimusi po JSL, timovi koji u Primeri volsebno dobiju Barsu ili Real 1-0 i jos kojekakvi, samo je ovaj u tome uspesniji i radi to sa kvalitetnijim/skupljim igracima.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

U suštini Salvation kaže da su se Indijanci na konjima lepše borili, i btw lepše ginuli, dok su rimske legije sa dosadnim i disciplinovanim četama osvojili boga oca, al' koga briga jer Indijanci to lepše rade. To je naravno klasični srpski mentalitet kvazijunaštva, hajmo svi prsa u prsa pa kom' opanci kom' obojci, dok mi Šiptari se lepo organizujemo, ne ističu se budalasti pojedinci, i svi prate Hašima i bespogovorno ga slušaju. Budućnost je naša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

salvejsn:

 

druze,ti imas nekih ozbiljnih mentalnih problema,nabrajas svoje argumente a nidje pravog argumenta sem da tebe smara da to gledas na tv-u,prebaci kanal ako te smara niko te puskom ne tjera da to gledas.iako imam svoje argumente za polemiku zasto nista nije napravio sa realom u evropi i za onu zadnju sezonu kad ga je abramovic otjerao naravno da je necu voditi sa tobom,glupo je jer i samo jedan obicni razmazeni tv pratilac fudbala.da nisi znao bi da je njegov porto drugacije igrao,real narocito prve sezone (i uzeo je titulu),a i inter se branio samo protiv barse,ni ove sezone nije nista drugacije,prebaca mu se jer je u navise 3 utakmice cijele sezone igrao bunker (i to pametni bunker koji nijedna JSL ekipa a vala slabo koja u svijetu trenutno moze da odigra) i to iskljucivo u borbi za trofeje (otud da si tv pratilac,za razliku od tebe ja sam ih aktivno pratio cijele sezone).

 

i opet ponavljam,u prvoj sezoni posto je preuzeo tim sa igracima koje nije do kraja selektirao.da sa atletikom igra totalni bunker i da prodje na penale i da finale isto tako odigra (opet protiv bajerna sa tika taka kurvin sin taktikom ili reala sa 200 milja evra u svega dva igraca) to bi bilo 5 utakmica za cijelu sezonu i realno podvig i trijumf fudbala,ne onog arkadnog sa igrica,ne sa spica,vec realnog.on ne radi nista sto nije po propisima igre te ta prica o antifudbalu ne pije vodu.antfudbal je kad dovedes cigosa od 100 milja evra,prijavis 50,drugu polovinu podijelis i jednu sebi i drugu ciganinu,anifudbal je kad te kasapin iz osla pusta da igras rukomet cijelu utakmicu,antifudbal je kad dobijas penale jer ti igraci padaju kao epilepticari,antifudbal je kad ti glavesine ne daju da pomjeris utakmicu a jedini si engleski predstavnik u polufinalu LS itd.

 

kad sam se vec dotakao,da nastavim,prebaca se murinju da su igraci krali vrijeme,sta je sa suarezom koji pada kao pokosen i ujeda protivnike?najbolji igrac lige.napada se murinjo kako baca pare na formirane igrace,sastavi zajeban tim i onda dominira?on otvori jednu od najboljih akademija za omladince,ulozi ogromne pare,san svakom kadetu je da dodje tamo i sad je problem sto celzi ima pun kurac omladinaca i salje ih na pozajmicu.problem je sto kupuje strance,on kupi engleze i onda slabi ostale engleske timove itd itd

 

problem je u stvari prost,covjek je doktor,jebe svakog redom i uziva u tome i normalno da mu zavidite.svi vi nazovi gejcesterovci,skauzeri,picke materine bi voljeli da ga vidite da vodi vas tim jer bi uzeo sve sto moze za jako malo vremena.tako da na kraju murinjo je daleko daleko manje licemjeran od vas,on bar ima razlog (placen je za to i ima ambiciju da osvoji sve sta moze) a vi ste licemjerni iz ciste zavidosti.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је најбоља тактика она која доноси резултате, па макар 11 играча не прешло центар.

Ако је ко докон, може да спичи неки текст на било коју тему везану за фудбал. Биће објављено.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kopiraj ovo sto sam srao i posaji tvom kolezi sto je pljuvao po murinju,ako je bas takvo ukazanje iz dimenzije X ima srce da ga okine.

 

ako me budete objavljivali obavezno nelektorisano i pod inicijalima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece Blagi, cemu toliko neprijateljstva? Ja kazem da je moje misljenje kao neutralnog gledaoca da ne volim trenere koji ubijaju igru, evo i svom omiljenom Simeoneu i Atletiko cu da zamerim kada krenu da kopiraju Murinja posto prosto ne volim takav fudbal, jbg iako Atletiko tek nema fudbalere sa kojima bi drugacije igrao. Niti sam ja rekao da Murinjo -ne ume- drugacije da odigra, niti sam rekao da je shiterski trener, samo sam rekao da je covek krajnje sklon tim bunarenje taktikama ali da posto je to doveo na visi nivo i ima bolje igrace to mu se ne zamera, kako bi se zameralo nekim anonimusima koji to isto tako uspesno ponekad primene protiv jacih protivnika. A kao sto i pise u tekstu, problem je u tome sto je i licemer covek, posto kada drugi to uspesno primene protiv njega, onda mu je to fudbal iz 19-og veka. Kao sto rekoh, svi imamo razlicita misljenja, fakat, njemu i Celziju donosi takva igra kakvu fura rezultat, i to ja ne osporavam, ali valjda imam pravo da kazem da se meni to ne svidja i da kvari uzitak u gledanju fudbala?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da imas pravo na takvo misljenje,kao sto ja imam pravo da ti se argumentovano poserem po takvom misljenju.sve i da je njegov rant na vest hem bio iz cistog egoizma a ne obicna sportska frustracija (i ogromna doza njegove psihologije,ali to je davno proslo vrijeme i nije toliko bitno sad) njegovo licemjerstvo nije i ne moze biti toliko apostrofirano zbog argumenata koje sam prije iznio (da nije selektirao tim do kraja,ambicija itd).venger place otkad ja pratim fudbal kako nije posteno da mu kradu igrace jer on nece skupe zvijezde u timu i slicne gluposti,pa na kraju pukne 50 milja na igraca iz konkurenta iz LS i nikome ne pada na pamet da mu rijeci kaze.ista stvar sada za klopa,pa na kraju kad ispliva da u stvari oni nisu vise toliko siromasni onda je bajern volsebno kriv sto se vacke stiska i nece da digne plate igracima itd itd

 

postoje uvijek dvije strane medalje a ako neces da te neko proziva za pausalno pracenje i misljenje moras jebiga da sakledas stvari do kraja,iznenadices se sta ces sve skontat'.

 

Не буди лењ, закачи коментар. Имаш тамо опцију да оставиш коментар.

 

http://www.mozzartsp...ti-titulu/75307

 

nije do lenjosti,ne svidja mi se uredjivacka politika,mnogo se forsira misljenje jednog autora,nema opozicije,a da izigravam istu po komentarima da prostis ispod mi je casti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ето ти простора, напиши текст који ће се посрати по овом и то је то.

Не знам како другачије да ти изађем у сусрет.

 

Змија је отровна, бресква је слатка, пелин је горак.

Срба је мало, Турака је много.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nemam favorita u Engleskoj, mada simpatišem Čelzi još iz Zolinog vremena, tako da gde god spoje dva šiptarska maga za taj klub ću da navijam

 

You'll never ecin vetëm!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...