Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

Nisam rekao da JESTE 100% proverena namestaljka, nisam ja ti bato da izlazim odmah sa "proverenim" teorijama zavere, samo sam FASCINIRAN da u timu sa covekom koji je kapiten i promasio je grand total 2-3 penala u karijeri od 500+ prvo sutira Ninkovic koji je vec na ovaj isti nacin impotentno promasio svoj poslednje sutnut penal, da bi zatim preuzeo odgovornost -drugi lik koji nije kapiten koji je specijalista za penale- i onda sutnuo na potpuno jebeno identican nacin.. mislim, to je zaista skil, gledam fudbal 20+ godina i ovako nesto nisam video. Sto je najgore, jos smo i bolji bili u ostatku poluvremena, ali ako ne iscile ove penale iz glave ne pise nam se dobro.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

znao sam da će da odbrani drugi penal ,kad se zaleteo Mijailović kao da mu je reko "e, ja pucam levo a ti kako oš"

prvi penal nisam uhvatio

zvezda ako ne nastavi kao u drugom delu prvog ,ima da ostane 1:0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

naravno, nisi ti genije kao ja, ja sam još prekjuče rekao da su podelili

 

titula Zvezdi, derbi Partizanu

 

pa tako nameštaju decenijama

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde to, ali sada ste upravo dali gol posle kontre koja je usledila posle ocigledno nedosudjenog faula nad Mrdjom.. sta sad? Ma, i nismo zasluzili bolje, posle onih promasenih penala, mada ni vi niste, s obzirom na igru vise od remija. Ostaje otvoreno prvenstvo, izgleda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa koja promasi dva penala i dobije gol u 90-om minutu ne zasluzuje nista vise.Ali nista vise.Manje/vise egal utakmica,Partizan nije bio ni blizu toliko glup i to je to.

 

Iako je utakmica bila iznenadjujuce dobra,videli smo festival ocajnih odbrana i sa jedne i sa druge strane.To je naprosto smejurija.

 

Zivim za dan kada ce onaj govnar Bajkovic otici iz moje Zvezde.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj, nije realno da kiksamo, posle ovakve utakmice je realno da vec u sledecem mecu kiksnemo, samo se nadam da gresim. Moj rezime ove utakmice je da Mrdji treba ponuditi dozivotni ugovor, covek je bio jedina zaista svetla tacka danas, sve ostalo zelim da zaboravim sto pre. I ja zelim da vidim Rajkovica na golu, ali realno sta ti je Lemi kriv Bajkovic..kod oba gola nije covek mogao apsolutno nista da uradi?!

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ajde to, ali sada ste upravo dali gol posle kontre koja je usledila posle ocigledno nedosudjenog faula nad Mrdjom.. sta sad? Ma, i nismo zasluzili bolje, posle onih promasenih penala, mada ni vi niste, s obzirom na igru vise od remija. Ostaje otvoreno prvenstvo, izgleda..

 

sve smo zaslužili

 

penal nad Ninkovićem i autogol u prvom derbiju

 

realno, mi smo trebali da osvojimo 4 boda u dva derbija a vi NULA

 

i mi bibili prvi sada

 

realno smo vam poklonili oba gola u oba derbija, pojma nemate

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvih smo se derbija nagledali ovaj je još i blago.

 

partizan je dao dva lepa gola, imao još poneku šansicu, ali generalno ružna igra kao i čitavo proleće, sve je to jadno, bez ideje, juri se neki prekid na silu i tako...

zvezda nije mnogo ni zapinjala, mada nešto i ne može bolje od ovog.

zaslužena pobeda.

 

suđenje loše, ali zato što su sudije loše, nije bilo natezanja na bilo koju stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није имао муда Гузоња. Не би тај дозволио да други шутира.

Срета нека вам каже.

Sram ga bilo. Morao je. Idem sad na neku svadbenu zurku da se dokusurim... Svaka pobeda je zasluzena, pa makar i iz nesviranog faula. Vucic peder namestio :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...