Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

U kom univerzumu majke ti imate jaci tim? Neki tamo Milijasi i Bajkovici versus fudbalske legende Skuletic i Predrag Luka..bitch, please. Nemate napad a na ostalim pozicijama smo manje vise egal, negde bolji mi negde vi. Da li zaista mislis da je ona smesno sakata igra u derbiju od strane Zvezde realan odraz snaga? Da nije Stojanovic postavio pedersku taktiku, da ne pricam o promasenim penalima, onom vasem pobednickom golu itd. cak i sa tako uzasnom partijom bi u najboljem po vas slucaju remizirali? Vidim da si isao na kurs realnosti kod Vujosevica i ti.

 

Ja ne sporim da ste imali daleko vise talentovanih klinaca ovih prethodnih godina, ali to samo po sebi ne iskljucuje da ste muvali bunarili i na sumnjive nacine osvajali bodove.

Edited by Salvation
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Stojanović je postavio pedersku taktiku i u prvom derbiju, da nije bilo autogola Partizan bi sad bio prvi, ne blamiraj se, čoveče

 

i naravno

 

Lazović > Mrđa

Živković > Lazović

Ilić > Ninković

Ninković > Pečnik

Drinčić > Milijaš

 

itd itd

 

pkćć

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

realno, Tole je dogovorio da će Srbija ostaviti 6 bodova Albaniji u kvalifikacijama, da bi Zvezda mogla da se plasira u LŠ i da svi živimo bolje, Tači aminovao u Briselu, Eštonova sprovodi u delo

 

dobro. i šta? sada ste vi i gori od toga.

posle toliko godina pljuvanja, zvezdi se namešta prvenstvo na najperfidniji način i vi ćutite?

 

 

i zato više nema šta da se priča, nego kad neki grobar dođe na vlast da primeni sistem spržene zemlje na Marakani

 

i baj baj u ciganski raj, nema više Zvezde

 

a ne da se mi zaebajemo kako je Partizan krao titule a niko nije uhapšen zbog toga

 

hapsite odmah i Partizan u drugu ligu, a pošto ste omastili džepove ove sezone, i Zvezdu u drugu ligu

 

za Zvezdu bar imamo očigledne dokaze, za Partizan dokažite pa neka Jagodina bude prvak

 

ali da serete a da niko nije procesiran e to ne može

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stojanović je postavio pedersku taktiku i u prvom derbiju, da nije bilo autogola Partizan bi sad bio prvi, ne blamiraj se, čoveče

 

i naravno

 

Lazović > Mrđa

Živković > Lazović

Ilić > Ninković

Ninković > Pečnik

Drinčić > Milijaš

 

itd itd

 

pkćć

 

 

Hahahaha. Pa ti si hit, zaista. Deda Casa moze samo sa Milijasem da se poredi, i u tom nekom odnosu snaga su na otprilike istom.. vreme i prostor se zaustave kada prime loptu koliko su spori, ali i dalje imaju bolju tehniku od ostatka lige i kada je frka umeju da naprave razliku. Koliki je Lazovic doktor za Mrdju najbolje govori lista strelaca, Ninkovic je u barskim tucama svakako bolji od Pecnika, Zivkovic od mene mozda, od Lazovica tesko, i za kraj Drincic, koji ako nastavi ovako dobro da igra mozda dostigne jednog dana Nuneta. Ali lepo je ziveti u tom tvom univerzumu, najjaci ste, niko vam sem Vucica nista ne moze.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Sutlijaš i Spečenik su hit prvenstva

 

samljeveni ste u derbiju, čoveče, mojne sad da se izmotavaš, pospremljeni ste kao Atletiko što je urnisao Čelzi

 

kako tamo smeš da govoriš o Smorinju a Stojanović uradio isto što i Smorinjo, jer zna da je slabiji

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dan kada me neka tamo maloumnicka bagra iz Zitista bude oterala sa fudbalskog foruma prestacu da pratim fudbal. Ajde majke ti idi opet sa foruma, nisi nam nedostajao. Drugo, Blagi, nisam rekao da su isti, rekao sam da su oni objektivnije poredjenje, po ugledu u timu, godinama itd. Jeste Casa bolji, ali kao sto i rekoh, imate vi na nekim pozicijama jace igrace, na nekima mi.

Edited by Salvation
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pickica iz zitista

Covek koji navija za Zvezdu ceo zivot.Isto kao i ti do pre dve godine.

 

Mrs sa podforuma navijacki maloumnice.I ovoga puta se ne vracaj placipicko.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasika naravno.

 

Imama doduse i jednu litru Jim Beam-a.

 

kako nisam, Lemi mi rekao da se vratim

 

Sada ti kazem da odes.

 

kad vidim koje mentalne nakaze navijaju za Zvezdu, nije mi jasno kako je moguće da sam bio tako blentavo dete

 

Pa si se pridruzio Trlaji i srbinu za siromasne.

 

Pre 2.godine.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

sipajte mi još jedan džeki

jer srušio se sav moj svet

maloumnik neće da odjebe

al imam još flaša pet

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja da poredim ove grobarske i ciganjske pičke i invalide sa terena, ne pada mi na pamet. milijaši, mrđe, škuletići, bajkovići, lazovići, ninkovići (koliko ovih potonjih bilo ukupno), sve je to seljačija i s dna septičke jame.

no:

trlaja >>> salvejšn.

srbin za siromašne >>> prase za muslimane.

 

nemoj da se zajebavamo.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo, Blagi, nisam rekao da su isti, rekao sam da su oni objektivnije poredjenje, po ugledu u timu, godinama itd. Jeste Casa bolji...

 

Deda Casa moze samo sa Milijasem da se poredi, i u tom nekom odnosu snaga su na otprilike istom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milijas je bog za Sasu Ilica. Naravno i bolja karijera, bolji ugovori i tako dalje. I sada je bolji od njega, iako je bogalj i sam. U debriju za malo da dobijemo sa pola gasa, partizan krstenu priliku nije imao, mi u najmanju ruku dve stopostotne. Pobedonosni gol pokraden, oprosten crveni karton kod drugog penala. Da niste krali bodove na pocetku prvenstva, sada bi bilo 15 bodova razlike. KARAJ!

  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...