Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

ozbiljan sam samo na temi o kosarci, manowaru i teretani

 

necemo se vredjati., to je kao kad bih ja rekao da ti licis na kuruza, jer si nekad vise voleo barsu od reala

 

Mene to ne vredja,to je cinjenica.Jebiga.Ali sa Kuruzom se ne moze povuci paralela,nisam prestao navijati za Zvezdu moju zvezdanu ili Juve storia di un grande amore.To kao da ja tebi kazem da ti sada vise volis Sampdoriju od Fiorentine.Nebitni su ti klubovi.

 

što dalje implicira da se zajebavaš kada kažeš da je Liverpul najtrofejniji engleski klub

 

Zajebavao se ili ne,to je suva cinjenica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokazi da je FK Partizan sve posteno radio, Mateus se drogira, Major ce reci i cime .

 

http://www.mozzartsp...ete-video/72183

http://www.mozzartsp...az-knjige/72196

http://www.mozzartsp...ih-pustim/72197

 

Mene to ne vredja,to je cinjenica.Jebiga.Ali sa Kuruzom se ne moze povuci paralela,nisam prestao navijati za Zvezdu moju zvezdanu ili Juve storia di un grande amore.To kao da ja tebi kazem da ti sada vise volis Sampdoriju od Fiorentine.Nebitni su ti klubovi.

Znas koliko sam ulozio u odbranu Kosova, vredja me kad me neko optuzi da sam nekakav Hasim Taci, ajd to bi moglo da prodje za Jarcoslava ili Kuruza koji podrzavaju klubove koji su priznali nezavisnost kosova.

Trlaja jedino dominira na temam u kosarci, da nisam veci kosarkaski doktor od njega , ne bih shvatio uvredu po tom osnovu, ali posto sam iznad, i to je uvrede :)

 

Ali ne ljutim se naravno :*

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene to ne vredja,to je cinjenica.Jebiga.Ali sa Kuruzom se ne moze povuci paralela,nisam prestao navijati za Zvezdu moju zvezdanu ili Juve storia di un grande amore.To kao da ja tebi kazem da ti sada vise volis Sampdoriju od Fiorentine.Nebitni su ti klubovi.

 

 

šta da ti kažem

ne možeš da zamisliš sa koliko sam sreće koračao po atletskoj stazi u novom, tri broja većem dresu Pjanovića

sunce sija, april mesec, oko 1-2 sata popodne, trening atletičara u toku, a ja ne znam šta ću od sreće

pipam onu travu, gledam severnu tribinu

oće srce da iskoči malom trinaestogodišnjaku

 

ali onda čovek odraste, vidi zaklinjanje u kriminalca Džajića, priče o Grobarima ustašama, Partizanu muslimanskom timu, pljuvanje Boga košarke, Duleta Vujoševića, zastavu "Antihristi" nasuprot priči o stubu srpstva, medijske laži i mora da se prikloni onima koji su ocrnjeni

tako to radi pošten čovek

protiv zabludele mase, samo anarhija i individualizam

 

:*

Edited by Underkuruz
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спавао сам.

 

Ивица Илиев је Бог и ако он каже да није намештено, онда није намештено.

Ја сам помислио да је он признао Матеусу, али Ивица неће да лаже, тако да у овом случају Матеус лаже.

Још је и Чаша демантовао. Дај да не измишљамо топлу воду.

 

Све је као дан, а дан је моран и тмуран

Јер је исто ко и јуче, само година је променила име.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

to je bivši muž Marijane ex-Kostić, o čemu pričamo bre, venčali su se 2003. godine, taman desetak godina dok sifilis ne dođe do mozga i započnu halucinacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secem kurac ako i mi i oni (ne pricam o Makedoncima) nismo namestili barem po 30 utakmica u poslednjih 15 godina. Grobari, to je barem jasno, imaju malo veci namestacki potencijal. Ne verujem da su bitniji igraci ucestvovali u tome, to rade obicno neke fukare tipa onaj nas rezervni golman koji je pusti gol Djordjevicu kad je branio za Cacak. Jbt iznenadila ga plasirana lopta sa 40 metara koja je isla u njega. U 90 i nekom minutu, dodacu.

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrs bre pederasu,jebali te svabe ustase ubice srba i efenberg

 

 

tri prsta je zvezda srbija nikad jugoslavija

 

 

jebao vas fasizam i jugoslavija,jebo vas franjo tudjman i ndh bobek

 

jebo vas bajern minhen sa ustasama i siptarima

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne do pre pola,vec do pre 2,maksimum 3 godine.

 

I prestani vise srati sa izlecenjima i gadjenjima,ti si jedini debil u univerzumu koji je prestao navijati za Zvezdu i poceo za Partizan.I to si uradio zato sto si poceo ici na jug,pa da budes u fazonu.Samo,jedino i iskljucivo zbog toga.

 

I ti si mentol koji je sa 20 i kusur godina lomio vilicu u navijackim tucama i gadjao se nozevima po parku,pa me mani prica o nekim masovnim ispiranjima mozga.

 

I odjebi vise sa ove teme,ja se prepirem i podjebavam sa pravim i iskrenim navijacima Partizana,kao sto su moj kum i Dovla.Cak je i Trlaja navijacki doktor u poredjenju sa tobom,navijackim maloumnikom.

  • Upvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...