Jump to content

Jelen super liga


Јарослав

Recommended Posts

to sam i ja kontao, ali jednostavno se vidi da decko ima osecaj gde ce lopta pasti. isto i nacin na koji se gradi, ima i dribling...

nijedan gol koji je dao do sada nije userski (kao sto npr. pantelica sere ponekad), vec je svaki bio centarforovski gol, gde je sebi izgradio poziciju. pa i ova precka iz polumakazica to pokazuje, bukvalno je gradjenjem dosao do pozicije.

mozda jeste rano, ali mislim da je pravi.

 

evo bas sad izlazi iz igre. menja ga eli babalj!

 

edit: dade ga babalj!!!

 

JEBACE VAS ELI BABALJ!!!

 

I MUDRINSKI

Edited by Џрк
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitno je sta skapira prosecan gledalac. svako sa 2gr mozga zna sta je javor, a sta ivanjica. uopste, mnogo su nestrucni ti sportski komentatori na Prvoj. nije cak ni ono simatises/nesimpatises, vec jednostavno mnogo gresaka, a gluposti da ne spominjem.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvezda trpa, daje golove. upravo ono sto je falilo pod robijem.

milijaseva levica bukvalno zlatna. mnogo gotivim sto ima dosta tih lopti u prostor (to isto nismo imali pod robijem).

jovanovic stoper doktor, samo kad bi mogao da izdrzi celu sezonu.

mudrinski haubica.

babalj ima slifa.

Edited by Џрк

Share this post


Link to post
Share on other sites

Losa igra opet, realno, ali raduje sto je malo raznovrsnija, i ovi odlicni dugi pasovi su pravi lek za bunkeraske JSL timove. Meni licno utisak da je sem vec dokazano fenomenalnog mudrinskog igrac utakmice, i uopste, zvezdine buducnosti ako sa ovakvim tekmama nastavi, mali pantic.Decko odlican u odbrani, ima sjajan pregled i centarsut, svaka pohvala. Samo da ne bude kao sa milovanovicem, koji je posle odlicnog starta postao ubedljivo najgori zvezdin igrac vec duze vreme. PS ogradjujem se ako je on kriv za gol, posto isti nisam video pa nemam pojma. I da, Lazovic je bio odlican takodje, red je bio da malo greje klupu, ovako mnogo vise grize i bolji je.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...