Jump to content

Serie A


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

brate, pitaj svakog Italijana za Totija, reći će ti da priča kao Zona Zamfirova. Na severu niko ne razume šta Frančesko trtlja kad otvori usta.

 

ako je on princ Rima onda je to stvarno provincija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sjecas se da je jedva cekao da ode,svaki dan su mu visili nad glavom,nije mogao da prdne od paparaca,sjecam se da je izjavio da nikad vise nece voditi nikog u italiji zbog toga,uvijek je drkao na englesku,jer si tema br. 1 kad je utakmica,a u medjuvremenu svakog zabolje sta radis,i to mu odgovara 100 posto.

 

sumnjam da ce konte odoljet' da ne uzme nekog na ostrvu,narocito ako nesto napravi sa juveom,a onda moze sou da pocne.

 

rudi je okej trener,ali u italiji nije kao licnost niko ni do koljena konteu.zna samo tako da podjebava a ima odredjeni nivo i nikad ne ide prenisko.nadam se da ce pirlo odlucit' da bude trener,ako je ko citao autobiografiju skontao bi koliki je i on burazer,inteligencije ima a i stofa za vrhunskog trenera,sto se mene tice ne mora sad da bude nesto ultrazajeban,ali da je u prvoj ligi,i on bi se sprdao sa izjavama samo tako.

 

A dobro,u Engleskoj isto jebu keve sa paparacima.Pa nisu zabari izmislili Terijeve jebacine,Gigsovo karanje bratove zene,Runijeve narkomanije i dilovanja njegovog caleta...toga svugde ima u identicnoj kolicini.Murinjo je otisao iz paprika kluba jer je hteo trenirati Real.I to je to.

 

Konte nece otici iz Juventusa ako klub bude pokazivao ambiciju,dakle kontinuitet i napade na Ls.To Juve radi,a koliko je zaista ozbiljan u toj nameri pokazace se na leto.Ako ne bude bilo ambicije,Konte ce otici.I ja mislim u Englesku.To bi bio sou zaista.Ali ja se nadam da ce Konte biti Juventusov Ferguson.

 

Slazem se za Pirla.Sto se tice Rudija,nista taj nije pokazao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu nje nista pokazao,nije roma PSG da bi i trlaja bio drugi u ligi koliko god losa bila,ne kazem da je top klasa ali sasvim korektno ekipa i igra i ima rezultate.vidjecemo pravu sliku dogodine u LS,ako ostane u romi.

 

konkretno sam ti pricao ono sto je on pricao i cega se sjecam,a s' obzirom kolika je on blecina sumnjam da bi muljao muda za bubrege,nikad nije ni poricao da je otisao u real da bi mogao da se kurci da je vodio i real,ali je bilo jos razloga.meni se cini da klemponje donekle stede menadzere i generalno sportske radnike (lise svog selektora),tj vise skacu igracima za vrat,dok u italiji ni papa nije postedjen.i sa druge strane on sam prica kako u celziju od portira i cistacice do romana i ekipe svako se zna i svako svakom kaze dobro jutro i da je to samo na ostrvu vidio i da mu je to to.a i veci je jebiga glamur i kad se kiksne protiv qpr-a nego da sa paprikanerima ore njive po askoliju i kojekakvim vukojebinama po italiji,to je cinjenica.

 

nije toliko do juventusa,prosto calcio je pukao i neozbiljna je liga da bi zadovoljila apetite,nece juve dok se ne okrene situacija biti previse konkurentan jer prosto niko nece da ide vise tamo,a kad je mancini mogao da se kurci po ostrvu moze vala konte pet puta.super bi bilo kad bi opet bila tri jaka zabara u LS,jebiga fale,nije to to bez njih,a bez toga juve sam nista nece napravit'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oće Vučinić da ide negde?

 

jebeni Real je pokupio sve što leti po krilima, a zna sa loptom

nabijem ih na kurac, prejaki su ove godine

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...