Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Slazem se sa lemijem, holandjani su totalna nepoznanica i najneverovatnija opcija je da odigraju u kontinuitetu sabijacko prvenstvo, bez lose utakmice. Ali ono, ovo je verovatno prvo prvenstvo gde ih je svako otpisao sa liste favorita, sto moze da se pokaze kljucnim, ako budu igrali bez presinga (mada, vec su ga sebi sad vratili ovom tekmom) mogu daleko da doguraju. Realno, zasluzili su makar jednu titulu svetskog prvaka, a bilo bi krajnje zabavno da to urade sada kada svi to najmanje ocekuju, i da kljucni igrac bude celavi lepotanko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

vidim ja i dalje ljudi ne veruju u majstora blickriga i razbijača tika srake

 

izgleda da ćete 13. jula da cuclate jaja holandskom sultanu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko sam bio srećan kad sam video pozdrav Van Persija i Van Gala

ima da dovede sve ove nenormalne klince iz Holandije u Junajted, treba da kupi neki beton za odbranu i da krene mašinerija

to što je lud mu je samo plus, mogu da zamislim šta će on i Ferguson da rade zajedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono, tesko moze da sudi gore od nekih do sada, pa eto nam prilike da nam makar sudije budu na prvenstvu zapazene. Inace, znalo se da ce Grci puci cim su rano primili gol, smesna repka, bez ikakvog koncepta igre kada mora da se napadne. A ovi Kolumbijci su zajebani, bili bi bas nezgodni da im igra i Falkao.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zajebavao sam se s pitanjem xD

 

Misli na treci gol, gde je van Persie faulirao Kasiljasa, pa je to sad, kao, diskutabilna situacija, a to je gol koji je prelomio, te uticao na dalji tok igre... Ma bezobrazluk, vazno da penal nije sporan.

Greota je samo sto jedan od ona dva voleja nije prosao, da jedan od dvojice upise het trik i turi jagodicu na vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna utakmica. Ne znam zasto mi je drago za Engleze posto ih nikad nisam gotivio, ali nekako mi bas gust sto su poceli konacno da igraju fudbal i imaju respektabilnu repku..Sterling i Staridz ih preporodise. Ali jbg, zabari su zabari, cak i kada nisu bili bolji pobedjuju bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde na netu na najmedeniji način mogu kulturno da pogledam sve preglede mečeva? Ništa nisam gledao.

 

Samo bih želeo da dodam da bez obzira na Van Galovu pobedu kategorički tvrdim da UčkUtd nikad neće osvojiti 5 titula prvaka Evrope

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...