Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Guest HEFEST

PA realno ovo grickanje nista u poredjenju sa pogibeljnim startovima kakve vidjamo non stop u fudbalu. To kada bi sankcionisali bilo bi neke koristi. Ovoga treba kod psihologa samo. Neki Anger Menadzment ili slicno.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa da, upravo je problem što oni koji su nekima lomili noge ili ključne kosti nisu dobijali nikakve kazne, Vilja, Montolivo, ko im je slomio noge i kakvu kaznu je dobio, apolutno ništa

 

a fizički Kjeliniju nije ništa, nije mu ni progrizo kožu

Share this post


Link to post
Share on other sites

I cekaj sad, kad ja kazem ovo isto pre dve strane, polu u sali, podelite mi 10 minusa? :haha: Ps ovo je hit: http://www.b92.net/sport/brazil2014/vesti.php?yyyy=2014&mm=06&dd=26&nav_id=867976 Zasto verovati ocima, kada mogu Urugvajci da ti objasne sta se desilo? :haha: Jbg ljudi, slazemo se da je covek bolesnik, ali zar bi mi imali sad ovoliku zabavu da njemu nije dato da igra? Bolje ga poslati kod psihijatra nego da ga izbacuju skroz iz fudbala.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Salvejsne zar ti nisi svestan postojanja gej-hipsteskog lobija ovde? Nije bitno sta si napisao nego je bitno to sto nisi clan te pederske organizacije. Nisi izuzetan i nezamenjiv kao Obama tako da mozes da dobijes samo minus. Cim se ustirkas i pocnes da alilujas o blekerima u perjanim jaknama bices uvazeni clan zajednice.

Edited by HEFEST
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam uopste osetljiv na minuse, nego mi je smesno :haha: Pokusavam samo da provalim da li je fora, ili ljudi stvarno misle da je bolje lomiti noge nego grickati. Svaki drugi slepac lomi noge (i cesto prodje nekaznjen) ovo je makar alternativno i dobijemo gomilu fotosopova :mhihi:

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

gej-hipsterski lobi :haha:

pa ko je aktivista tu?

 

Nisam uopste osetljiv na minuse, nego mi je smesno :haha: Pokusavam samo da provalim da li je fora, ili ljudi stvarno misle da je bolje lomiti noge nego grickati. Svaki drugi slepac lomi noge (i cesto prodje nekaznjen) ovo je makar alternativno i dobijemo gomilu fotosopova :mhihi:

 

ne vole ovde alternativu, to mu dođe nešto kao nu metal

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...