Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

A zasto slepac nije razmisljao pre ujeda da li ce mu to skinuti cenu i sjebati ugovore?

Naterali ga zlotvori da ujede, po treci put, da mu pokvare karijeru, zavera, propaganda... :haha:

 

To koliko je Simunic dobio je sramota za sebe, ne znam bi se to poredilo s ovim, al' kad vec poredite, Simunic je trebalo da dobije tezu kaznu, a ne Suarez laksu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa jbg kad lupetaš, a ja nemam 3 života da te naučim da misliš

 

jedna te ista organizacija, FIFA, najveću kaznu daje Suarezu a ne Šimuniću ili onom koji je polomio nogu Montolivu, i ti dođeš i kažeš da je Šimunić slučaj za sebe, ajde idi iza zgrade vidi da li sam tamo

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

--------------

 

u međuvremenu, Kjelini ispao korektan

 

http://sport.blic.rs/brazil-2014/vesti/185420/Ugrizeni-Kjelini-stao-u-odbranu-Luisa-Suareza-Preostro-su-ga-kaznili

 

http://www.b92.net/s...nav_id=868745�� :haha:

 

Bila bi bas fora da Urugvajci i bez njega prodju dalje sad :da:

 

totalno tačno za Zidana, i generalno gledano Zidanov potez je još gori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brat Kjelo smekercina,gladijator i ubica.Najbolji fudbaler u univerzumu.

 

Slazem se da ga nisu trebali odstraniti sa sp,to je zaista preterivanje i budalastina.Pa nije maloletnice silovao u picku materinu.

Ali da je trebao dobiti zabranu neigranja,to se slazem.Ovo je treci put da je tako nesto uradio,lik je psihopata i treba jebeno da ga unistavaju dok se ne prestane ponasati kao psihopata.

 

ili onom koji je polomio nogu Montolivu,

 

Kako to moze biti isto? Start nogom na nogu tokom duela je isto sto i skok na nekoga i ugriz za vrat i rame?!? Da li si ti normalan jebote?

 

neko hoće da skine cenu s igrača i lupeta da je ujedanje smak sveta. I sad će Liverpul jeftino da ga proda

 

Ovo je vrlo moguca varijanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja nisam gledao to lomljenje Montoliva, ali brate Šimunić nije start nogom na nogu tokom duela

 

svako ko je lomio nešto zna da se to ne lomi tako lako, sem možda Kuruzove vilice, ali treba ga pitati

Share this post


Link to post
Share on other sites

TI nekog da naucis da misli :haha:

 

I sam znas, iako si glup, da je Simunicev potez politicki (tu si bese doktorand?), a Suarez je labilni neandertalac, u tome je razlika, i ti potezi su posmatrani na razlicit nacin, iako od istog nadleznog tela.

To sto je Simunic kaznjen tako lagano nije nista novo i povezano je sa politickom situacijom i reputacijom Srbije i Hrvatske u svetu, a ti si se bas sad za to uhvatio, otkud li se pojavi sad ta iskra u tebi da se boris za Srbiju...

Eto, npr. i Haradinaj je oslobodjen.

 

Takodje, kad se nekome sudi, ne sudi mu se na osnovu toga koliko je Pera dobio prosle godine kad je opljackao babu, nego na osnovu zakona, to je takodje razlog zasto je moronski uporedjivati te dve stvari.

 

Sad ti opet ponovis kao papagaj to isto sto si vec napisao par puta i idemo dalje.

 

Naravno, mada je on ipak bio provociran. Having said that, i Kjelini je Italijan, pitaj boga sta se tu sve desavalo pre grickanja, sto nismo primetili :haha:

 

Do sad bi Urugvajci vec pustili pricu da je bilo provokacija.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nisam gledao to lomljenje Montoliva, ali brate Šimunić nije start nogom na nogu tokom duela

 

svako ko je lomio nešto zna da se to ne lomi tako lako, sem možda Kuruzove vilice, ali treba ga pitati

 

Koga bre ti zajebavas? :haha: Citirao sam ti ono za Montoliva,kakav Simunic sada.

 

Sto se tice Simunica,to se slazem,ustasku abominaciju treba proterati iz fudbala.

 

Nije lako slomiti nesto,takvi startovi su pogibeljni i treba ih ostro sankcionisati,Ali to su fudbalski startovi,u duelu,ovo sto je Suarez uradio je strit fajting jebote.Budalastina je porediti tako nesto uopste.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa ja i pričam na osnovu zakona, koji to zakon u FIFA govori da postoji politička motivacija Šimunića da nasrne na GORANCA Sulejmanija, koji nije uopšte Srbin? Ne lupetaj

 

Čovek je naleteo na njega kao da je ragbi u pitanju, i pritom ga povredio, i šta je dobio, običnu kaznu za jači crveni start, po zakonu 2 za crveni, za direktni crveni 3, koji kurac

 

ta lupetanja da politička reputacija Srbije ima ulogu, pa upravo to je van zakona koji ti spominješ, ja ne verujem kakve ti gluposti pričaš na početku a koje na kraju posta, jel reputacija odlučuje ili zakon?Biraj šta ćeš, ne lupetaj dvosmisleno

 

po zakonu Suarez nije mogao da dobije istu kaznu kao Šimunić za fašističko skandiranje, a tri puta manje za Šimunićevo lomljenje suparničkog igrača

 

nađi to pravilo u FIFA-i po kojem Suarez zbog ugriza dobija kaznu 9 mečeva

 

šio mi ga Džordž

 

Koga bre ti zajebavas? :haha: Citirao sam ti ono za Montoliva,kakav Simunic sada.

 

Sto se tice Simunica,to se slazem,ustasku abominaciju treba proterati iz fudbala.

 

Nije lako slomiti nesto,takvi startovi su pogibeljni i treba ih ostro sankcionisati,Ali to su fudbalski startovi,u duelu,ovo sto je Suarez uradio je strit fajting jebote.Budalastina je porediti tako nesto uopste.

 

pa ja govorim generalno, lomljenje nogu u fudbalu ne može biti nenamerno, igrač je namerno podigao intenzitet nasrtaja na suparnika i to je rezultiralo lomljenjem, apsolutno da se drastično kazni svaki put

 

a imaš strit fajtinga u fudbalu koliko hoćeš, šta je radio Diego Kosta onom Holanđaninu, nikom nije palo na pamet da ga kazni

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

http://www.youtube.com/watch?v=MpXg-6gfSUA

 

 

nijedan meč kazne

 

Nije skocio na njega i poceo ga gristi za vrat,jebote zivot.

 

ne govorim ja ovde da Suarez nije trebao da bude kažnje, ali imajući u vidu ko sve nije kažnjavan, ili je dobio minimalnu kaznu, prosto je besmisleno da Suarez dobije 9

 

ako je Suarez dobio 9 Kosta treba bar 5-6 (recimo 6 ili do kraja Mundijala), a Šimunić 15 samo za Sulejmanija, za fašizam još toliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja i pričam na osnovu zakona, koji to zakon u FIFA govori da postoji politička motivacija Šimunića da nasrne na GORANCA Sulejmanija, koji nije uopšte Srbin? Ne lupetaj

 

ta lupetanja da politička reputacija Srbije ima ulogu, pa upravo to je van zakona koji ti spominješ, ja ne verujem kakve ti gluposti pričaš na početku a koje na kraju posta, jel reputacija odlučuje ili zakon?Biraj šta ćeš, ne lupetaj dvosmisleno

 

Pa tu je zakon neadekvatno primenjen od strane Fife, i to je za svaku osudu, a Srbi svakako u svetu imaju losiju reputaciju nego Hrvatska sto se tice sranja na Balkanu i vise se posmatraju kao krivci, tako da nije bilo neocekivano da Fifa potceni ozbiljnost takvog gesta i da laganu kaznu.

 

po zakonu Suarez nije mogao da dobije istu kaznu kao Šimunić za fašističko skandiranje, a tri puta manje za Šimunićevo lomljenje suparničkog igrača

 

:haha:

 

Po zakonu se kazna ne odredjuje u odnosu na neku drugu kaznu, to sam ti vec napisao.

 

Au, koliko si glup, tuga. Nisam ja napisao nista kontradiktorno u proslom postu niti dvosmisleno, nego jbg. Sta da radimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne govorim ja ovde da Suarez nije trebao da bude kažnje, ali imajući u vidu ko sve nije kažnjavan, ili je dobio minimalnu kaznu, prosto je besmisleno da Suarez dobije 9

 

ako je Suarez dobio 9 Kosta treba bar 5-6 (recimo 6 ili do kraja Mundijala), a Šimunić 15 samo za Sulejmanija, za fašizam još toliko

 

Suarez je dobio toliku kaznu pre svega zbog toga sto mu ovo nije prvi put,i zbog toga sto non stop pravi sranja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Debil side, ne izvrći moje reči bez potrebe, nisam ja ovde nalupetao da se to može gledati kao zaseban slučaj nego ti, kao da je neki Kuruz seo za sto i napisao: skandiranje o Čović Vesni kazna 300 soma, silovanje 350 hiljada, ubistvo može i na rate, da se otplati bar 70%, pa da se sada pravimo ludi kao ''Po zakonu se kazna ne odredjuje u odnosu na neku drugu kaznu'', pa određuje se u odnosu na zakon koji mora biti koncipiran KOMPARATIVISTIČKOM METODOM, inače imamo posla sa debilnim semenima

 

znaš li šta je kompaativistika, pa bez nje zakon ne može da se napiše, saberi se

 

Suarez je dobio toliku kaznu pre svega zbog toga sto mu ovo nije prvi put,i zbog toga sto non stop pravi sranja.

 

u tom pogledu ni Šimuniću nije prvi put, štaviše, sranje sa Sulejmanijem je napravio tek koji mesec ranije

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nema to veze, braniću Suareza Šiptara sve dok ne pređe u Barselonu!

 

pa nije jedini igrač koji je grizao, samo jedini koga su kaznili, Defo prošao nekažnjeno, mada ipak je glodao Maskerana, tako da i nije neka šteta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...