Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Crveni karton veza sa zivotom nema,to je i odlucilo utakmicu.Da ne bi toga,ovi indijanci ne bi zabili gol tri dana.

 

Spanija,Italija,Engleska,Portugal...ccpk!

 

Prodjose ljudozderi..jbg bili bolji za taj gol, al opet mi zao

 

Ma bili bolji kurac.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je sto su ispali. Nisu ni zasluzili da prodju. Dve lose utakmice, samo su protiv Engleza solidno odigrali.

Danas nisu ni jednu ozbiljniju sansu napravili, brane 0-0. Sada ce kukati na sudiju. Ko ih jebe.

 

Surez cist ludak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako bre nema, nemoj da kenjaš

otvorenim stopalom mu išao na koleno, crveni kao vrata

 

Nije isao podignutom nogom,jebote zivot.Niti bilo namere,niti neke opasne igre.

 

Ostali mesersmitovi u borbi, narkomane i one medjede ce ratguziti neko.

 

Brazil i Nemacka ne bi ovde trebali imati vecih problema.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Namere verovatno jeste bilo, mogao je komotno da skloni papac, ali isto tako nije ni priblizno brutalan ni zlonameran start kao Rebica juce, komotno je mogao zuti. Realno, Markizio je toliko bio nevidljiv da se cak postavlja pitanje koliko je napravilo razliku uopste.. Godin ponovo, kao i sa Atletikom, vadi potpuno u trenutku (u ovoj slucaju celoj tekmi) bezidejan tim iz govana.. takav gol je svakako mogao da da i 11 na 11 a Italijani i sa 11 i sa 11 a kamoli igracem manje nisu jednu jedinu sansu napravili 90 minuta tako da ko ih jebe. Gotivio sam pre pocetka ovog prvenstva i Italijane i Urugvajce ali posle ovoliko nestvarno pederske igre zao mi je sto i jedni i drugi ne ispadaju, iskreno.

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćao pičke žabarske , marš sa prvenstva apeninski hrvati, Urugvaj bio bolji ceo meč, crveni je postojao jer je postojala očigledna namera.

Suareza bih najviše mrzeo od svih sportista, sem Djokovića, da ne igra u Liverpulu, ali fudbal je i interesantan zbog takvih likova, mada mislim da ga nije ugrizao, Hrvat Kijelini je verovatno malo glumio.

 

Sve u svemu super rezultat, prvenstvo će biti mnogo bolje bez ovih ubica fudbalske lepote.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 3
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

jok nije

jebote opravdavao si crveni koji je ono đubre dalo Naniju pre dve godine, a sad ovo nije crveni

 

daj dozovi se

 

Ti si kompletan ludak,dve godine zivis u uverenju da ono nije bio crveni.Leci se.

 

Losu krdzu ima Isailovic,prsavas,dodji kod mene da pijes dobar alkohol.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...