Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Izašao Van Persi, Hoilanđani preokrenuli, ušao Čičarito Meksiko ispustio prednost, činjenica da su igrači UČK Uniteda najgore odigrali, kao u ostalom i Runi kod Engleza, klub čiji su se igrači pošteno obrukali.

 

Stevo Džerard zato razbio, sve po ušima da bije one crnce što ne trče lepo

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
:rockdevil: :rockdevil: Arjen Robben has won five penalties in 14 Champions League + World Cup games this season. Expert. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

On se barem izvinjava. Svim ovim latino garaganima ne pada na pamet, a učestalije i grđe padaju od njega.

Da se čoveku ogadi bubamara.

Šteta što se Kuba opet nije kvalifikovala, jer odvažan muškarac, privatnik, a levičar u duši, jednostavno nema za koga da navija.

Volvo drže Kinezi. Jebi ga, tako je.

 

I nemoj da mi neko slučajno spomene Nejmara! Za njega je jedan Kristijano gospodin čovek.

Edited by vudun
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

On se barem izvinjava. Svim ovim latino garaganima ne pada na pamet, a učestalije i grđe padaju od njega.

Da se čoveku ogadi bubamara.

Šteta što se Kuba opet nije kvalifikovala, jer odvažan muškarac, privatnik, a levičar u duši, jednostavno nema za koga da navija.

Volvo drže Kinezi. Jebi ga, tako je.

 

I nemoj da mi neko slučajno spomene Nejmara! Za njega je jedan Kristijano gospodin čovek.

 

reko lepo Aca Informacija, najduže se na terenu previjali Brazilci i Čileanci, najmanje Bosanci, ko bi reko al takoe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta lopta po meni bila genijalna, golman taman tad zagazio ulevo pa ga uhvatila u raskoraku, a da je isla samo malo desnije, bila bi stativa

 

Dobra je lopta, I precizna, ali meni je delovala presporo. Doduše, učinilo mi se da ne ide u gol. Možda se I golmanu tako učinilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...