Jump to content

Светско првенство 2014.


Јарослав

Recommended Posts

Mesiju se stvorila prilika zbog koje mnogi osporavaju da je pravi naslednik Maradone, pa ce se specijalno potrudi.....mada nadam se da cu potrefiti koa sto sam potrefio i "da ce utamica Nemacka Brazil biti najdosadnija u istoriji fudbala".

 

 

Salvejsne, kaze se Kostarika, kao sto je i Portoriko, a ne Porto Riko. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, naravno, debil sam :haha: Objektivno, niko nije -zaista- zasluzio titulu, ali ono, cini mi se da je i proslo to vreme.. aj, Spanci eventualno, mada ona igra bez spica mi je mnogo isla na kurac, ali kada se setim Italije 2006, ili Francuza kako su se '98 mucili do finala ili cak ono pre toga cuveno brazilsko na penale, posle 0-0... davno neko nije bas u kontinuitetu dominirao na prvenstvu, ako ne racunamo Spance. Smor je sto to na ovom prvenstvu nije zato sto su svi do jaja, nego zato sto su svi najveci favoriti realno prilicno lose igrali.

Edited by Salvation
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Fantasticno je odigrao.Ali ruku na srce,i Vlar je bio sjajan juce.Odigrao ko metak.Koja je to kanta od igraca bila,a na ovom prvenstvu odigrao vrhunski,svaka cast.

 

I ja sam ostao zgranut...al cim s vrati u klub - opet ce da bude stara pesma...mada, u paru sa Indiem, izgleda dosta dobro, neproboian bedem...ali dzaba sve, kadie Vila postala toliko kurtonski klub da ne moze ni da iskesira, a ni da privuce vise tako nekog malo boljeg igraca...samo free transfer, Djurati stail

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je bila jedna od najgorih utakmica koje sam gledao u životu i žao mi je svakog minuta koji sam potrošio gledajući je. utakmica u rangu jelen super lige. bar je argentina prošla, ako ništa drugo, manje su mi mrski od ovih drugih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Капдевила. која би то екипа добила лагано Алжир кад играју са 11 у одбрани?

 

Ма дај човече, Алжир био бољи и поред тога што су се бранили.

 

A Argentina je nesto pak pokazala u toku ovog prvenstva? Meni jedna od losijih ekipa. Provlace se naopako. Ali neka, sve ce to narod pozlatiti.

 

Ништа, голи курац. Али сви су нешто у фазону да ће Немци да прегазе Аргентину, што се никако неће десити.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne priznaje, ali je svakako zanimljivo.

 

zapravo, kad bolje razmislim, ne znam zašto se ne bi priznalo. bilo je sličnih slučajeva na raznim klipovima. da se odbila na pola metra ispred i odmah se vratila, priznali bi bez oklevanja, tako da ne vidim zašto ovo ne bi mogli, ne postoji vremensko ograničenje koliko ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, kakvo priznavanje bre, najbolje da ce sad gosha da izbleji jos 15ak minuta ako lopti padne napamet da se vrati.. on je svoje odbranio, lopta se odbila u polje i kada su vec spremali drugi penal vratila se nazad.. cista situacija. Ko im je kriv kad su im glavni suteri picke, pa je morao Vlaar da kvari svoju savrsenu tekmu.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

van Gal primenio velikosrpsku kukavičku taktiku, i neka je izgubio!

 

u finalu se igra za Škodrana Mustafija!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

van Gal primenio velikosrpsku kukavičku taktiku, i neka je izgubio!

 

Ljomber iz doline vetrenjača.

Bolje da su Fergusona unajmili za selektora, kad je već Živadinović preokupiran Anđusovizijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...