Jump to content

Recommended Posts

Zanimljivo je kako svaka država ima svog Deretića i Petrovića, i kako svaki baš SAMO za njihov narod priča kako su vladali svetom ranije, kako su potomci velikih ratnika, osvajača. bogova i ostalih sranja. I verovatno i oni imaju svog Sarmu, Paju i Bogdana koji veruju u sve to.

 

I imaju gomilu Lunara...

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://sh.wikipedia.org/wiki/%C5%BDivotinje

 

Zanimljivo je kako svaka država ima svog Deretića i Petrovića, i kako svaki baš SAMO za njihov narod priča kako su vladali svetom ranije, kako su potomci velikih ratnika, osvajača. bogova i ostalih sranja. I verovatno i oni imaju svog Sarmu, Paju i Bogdana koji veruju u sve to.

 

I meni je to zanimljivo, mogli bismo na ovoj temi da pricamo i o njima, daj nekog zanimljivog

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo je kako svaka država ima svog Deretića i Petrovića, i kako svaki baš SAMO za njihov narod priča kako su vladali svetom ranije, kako su potomci velikih ratnika, osvajača. bogova i ostalih sranja. I verovatno i oni imaju svog Sarmu, Paju i Bogdana koji veruju u sve to.

Можеш ли ми навести Деретиће из некијех других држава ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta su bre gnusne masonske lazi?

Zvao sam Miroljuba Petrovica licno da ga pitam o (jednom od) fakultetu koji drzi, na njegovom zvanicnom sajtu stoji Deretic kao profesor.

 

Ocigledno je da je u tvom slucaju potpuno nebitno sta ti bilo ko prica, ti unapred odaberes u sta ces da verujes, i onda prihvatas samo informacije koje se poklapaju sa tim, jebem li ga sta da ti kazem, ne postavljaj pitanja onda ako ocekujes samo odgovor koji se tebi dopada.

Edited by Demon Seed
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta su bre gnusne masonske lazi?

Zvao sam Miroljuba Petrovica licno da ga pitam o (jednom od) fakultetu koji drzi, na njegovom zvanicnom sajtu stoji Deretic kao profesor.

 

Ocigledno je da je u tvom slucaju potpuno nebitno sta ti bilo ko prica, ti unapred odaberes u sta ces da verujes, i onda prihvatas samo informacije koje se poklapaju sa tim, jebem li ga sta da ti kazem, ne postavljaj pitanja onda ako ocekujes samo odgovor koji se tebi dopada.

 

Malo si zezao Petrovica ili si hteo da se upises kod njega na faks ?

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suzdrzavao sam se da se ne upisam od smeha i ispitivao ga o tome kako se upisuje "fakultet", kako se odrzavaju predavanja i ispiti, itd.

Bio je i link na yumetalu do snimka razgovora. :bigblue:

 

Sto ga nisi uzivo pitao picko ?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опште је познато да јудео-масони приносе жртву сатани у виду спаљивања деце, и да се тај пепео ставља у суву материју од које се после по целом свету прави и флашира кока-кола. Да .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...