Jump to content

Recommended Posts

@bata paljevina

ispitivanjem arheološkog nalazišta medijana nisu pronađeni nikakvi telefonski kablovi što znači da su srbi još u trećem veku komunicirali moblinim telefonima, zašto bi bilo čudno onda to da smo imali u svom posedu teleport? moraš bato da shvatiš da, da bi bio kadar da spoznaš istinu, moraš prvo da zaboraviš sve laži kojima su te celog života punili...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

džonzi, ti ozbiljno misliš da su Bogdan i Paja udruženi trolovski poduhvat? Ja npr mislim da samo idiot može da slavi Deretića iz zajebancije, to mi zvuči retardiranije od iskrenog divljenja Deretiću, a ova dvojica nisu dovoljno inteligentni da bi uopšte spoveli ovakav udruženi trolovski zločin

 

 

 

elem, tipično srpski, ljudi koji nisu sposobni jednu šlajfnu da napišu pričaju kako se seru svim profesorima u usta. Jedan seminarski nisu sposobni da završe bez prepisivanja i falsifikovanja, ali znaju da profesori nemaju pojma.

 

 

teleport objašnjava srpsku globalnu dominaciju, srpske arhitekte su otišle u centralnu Ameriku da sagrade piramide, ostavili su par mobilnih telefona i četovali (odatle i naziv četnik) sa svojim pajtosima Indijancima

 

Evo doktorka ekonomije kako se razume u istoriju :D nema pojma osnovne stvari lupeta krava http://www.smedia.rs...-20-vekova.html

 

jbt, jel ovo njuz.net ili šta????

Edited by Bata Životinja
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

džonzi, ti ozbiljno misliš da su Bogdan i Paja udruženi trolovski poduhvat?

ne, nigde to nisam rekao, sam si izvukao takav zaključak

 

ako su trolovi, bolje da se zajebavam nego da nasedam

ako nisu, još manje ima vajde da se hvatam u koštac

ne postoji scenario u kom bi vredelo paliti se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosto je neverovatno kakve gluposti se lupetaju ovde

 

srpska svastika, pobogu svastika je simbol sunca, jel postoji narod koji kad izađe iz kuće ne vidi Sunce?

Može li taj debil Deretić da objasni kako su to samo Srbi geniji uspeli da tvore skult Sunca, i kako to nikom živom nije palo na pamet?

 

Хефест објаснио.

džonzi, ti ozbiljno misliš da su Bogdan i Paja udruženi trolovski poduhvat? Ja npr mislim da samo idiot može da slavi Deretića iz zajebancije, to mi zvuči retardiranije od iskrenog divljenja Deretiću, a ova dvojica nisu dovoljno inteligentni da bi uopšte spoveli ovakav udruženi trolovski zločin

 

Ја мислим да само идиот може толико времена и живаца да потроши на тему за коју мисли да је непотребна небулоза. Тако да се можеш комотно сматрати аутопвнованим. И да сам трол , твоји постови су доказ моје успешности, схвати како оћеш.

 

ne, nigde to nisam rekao, sam si izvukao takav zaključak

 

ako su trolovi, bolje da se zajebavam nego da nasedam

ako nisu, još manje ima vajde da se hvatam u koštac

ne postoji scenario u kom bi vredelo paliti se...

Паметно !

 

А не ко овај аљбанац, криво му што га Деретић дискриминише и мисли да је небидан, и што му деда био срБЗки свештеник !

 

 

 

СВИ ЋЕТЕ НА КРАЈУ СПОЗНАТИ ИСТИНУ ! АКО НЕ, СПОЗНАЋЕТЕ КУРЧИНУ КАО ДО САД !

 

 

едит : grammar nazi prevencija

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неки овде чланови су агресивни на саму помен Академика Деретића и Доктора Мирољуба Петровића јер први је синоћ јавно осудио параду срама тј параду содоме и гоморе а овај други држи клинику за одвикавање од хомосексуализма тако да им смета кад неко констатује и покушава да лечи њихово психичко обољење . То је главни проблем ових што се буне против Академика и Доктора .

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда су разочарани у Мирољубове способности лечења хомосексуализма ? Можда свемоћниМирољуб није ништа могао да уради поводом њихових случаја ?

Ако је тако,реците слободно, ја вас нећу осуђивати.....

 

Или можда хоћу ?

http://www.youtube.com/watch?v=0BeFk5UXf1A

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можда су разочарани у Мирољубове способности лечења хомосексуализма ? Можда свемоћниМирољуб није ништа могао да уради поводом њихових случаја ?

Ако је тако,реците слободно, ја вас нећу осуђивати.....

 

Или можда хоћу ?

http://www.youtube.com/watch?v=0BeFk5UXf1A

Dominiras kao Joca Sinoc !
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro maligna celijo?

 

Moj omiljeni filmcic. Paja i Bogi objasnili. Dereta i Miroljub se zalazu za prave stvari i zdrav nacin razmisljanja za razliku od onih koji ih kritikuju.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diploma zvanicnog fakulteta koju Deretic baj d vej ima doduse ne iz Istorije ne svedoci o znanju jebenom , ja koji imam srednju skolu sam pobedjivao 100 puta u Debatama u vezi istorije i politike sa svrsenim studentima tih fakulteta , diploma nije merilo znanja i inteligencije . Serem se zvanicnim profesorima u usta ! Oni moraju da proturaju pricu koju proturaju zbog svog polozaja i zbog svojih primanja .

 

Mašiš suštinu.

Ja ne razumem, sve i da je 100% istina ovo što Deretić i slični tvrde, kako je to nama (kao narodu) od koristi?

Okej, bili smo u Americi pre indijanaca, sa atlantiđanima smo bili na "ti" (upozoravali ih da će biti potopa, jer smo imali sofisticiranu tehnologiju), Arhimed, Aristotel i Aleksandar Makedonski su bili srbi, kosti homo-erectusa su odbačeni srbi, piramide smo izgradili mi, a Stounhendž je sam izgradio neki zalutali srbin.

Sve Ok. Ali kako ovo tebi pomaže da budeš bolji čovek?

Ja volim Srbiju, i naš narod, i našu istoriju (čak i ovu, po vama izmišljenu), ali ne mogu da ne primetim na svakom koraku koliko smo otišli u kurac. Zavist, lenjost i sebičluk nas izjeda kao rak rana, i umesto da tražimo tome leka, hajde da se bavimo time koliko smo nekada bili veliki.

 

Mi smo bili veliki i po ovoj (vama izmišljenoj) zvaničnoj istoriji, ali baviti se time, umesto stvarima kako poboljšati ovo ludilo, me podseća na alkoholičara koji spiči celu svoju platu u kafani, hvaleći se kako je on nekada svake godine išao po evropi i trošio ogromne sume novca, dok mu kući žena i deca crkavaju od gladi i hladnoće.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mašiš suštinu.

Ja ne razumem, sve i da je 100% istina ovo što Deretić i slični tvrde, kako je to nama (kao narodu) od koristi?

Okej, bili smo u Americi pre indijanaca, sa atlantiđanima smo bili na "ti" (upozoravali ih da će biti potopa, jer smo imali sofisticiranu tehnologiju), Arhimed, Aristotel i Aleksandar Makedonski su bili srbi, kosti homo-erectusa su odbačeni srbi, piramide smo izgradili mi, a Stounhendž je sam izgradio neki zalutali srbin.

Sve Ok. Ali kako ovo tebi pomaže da budeš bolji čovek?

Ja volim Srbiju, i naš narod, i našu istoriju (čak i ovu, po vama izmišljenu), ali ne mogu da ne primetim na svakom koraku koliko smo otišli u kurac. Zavist, lenjost i sebičluk nas izjeda kao rak rana, i umesto da tražimo tome leka, hajde da se bavimo time koliko smo nekada bili veliki.

 

Mi smo bili veliki i po ovoj (vama izmišljenoj) zvaničnoj istoriji, ali baviti se time, umesto stvarima kako poboljšati ovo ludilo, me podseća na alkoholičara koji spiči celu svoju platu u kafani, hvaleći se kako je on nekada svake godine išao po evropi i trošio ogromne sume novca, dok mu kući žena i deca crkavaju od gladi i hladnoće.

 

Pa u pravu si, nece nikako pomoci, ali istina mora da izadje kad tad :P

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

korist je što ćemo uvideti da su svi dobri Srbi sada bivši Srbi

 

samo najgori su ostali Srbi posle toliko hiljada godina nehumanog imperijalizma na svim kontinentima, samo još par miliona se ne stidi svog porekla i zločinačke istorije, svi ostali su odavno postali Mađari, Bugari, Španci, čak i Englezi! Samo ne Srbi.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...