Jump to content

2013.04.13 *Dom Omladine, Beograd* Popečitelji


Demon Seed

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Samo da aminujem temu: Popecitelji su nesto najjebozovnije (da!) sto se desilo Srpskom instrumentalnom roku. To je najuvezbaniji trio muzicara, i stvarno ne mozes da odaberes ko je bolji, basista, gitarista ili bubnjar.

Pozdrav za Demoon Seed-a. :pivopije:

 

P.S. Ove fukare iz Doma Omladine naplacuju 0,33 pivo 160 dinara, i dele ih iz limenki od 0,5. sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da: ne samo instrumentalnom - bolje je posteno svirati instrumentalnu muziku nego pickasto pevati ili njakati u mikrofon. da li je moguce da su svi toliko slusali jarbole?

 

jebase keve veceras, mozda njihova najbolja svirka koju sam ikad gledao. posebne pohvale za najzad lepo osmisljenu set listu, sve je bilo kako valja!

 

u vezi ponizavajuce malih casica piva...definitivno se nadam se da ce radikali najzad da preuzmu beograd i da oteraju rukovoodstva SVIH gradskih ustanova kulture. renoviranje koje je trajalo 25 godina, nestanak malog kluba, iznajmljivanje sale po suludim uslovima...mrs bre u qrac!

 

http://www.youtube.com/watch?v=qVI3URfCKhQ

 

ko je nosio testament majicu? demon seed?

Edited by salebghouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ja sam nosio Testament majicu!

Pozdrav za obojicu :pivopije:

 

Vala bas ovo Voivod sto kaze, ali meni je bubnjar nekako najinteresantniji, jebe mater kako svira, (a ima samo 1 prelaz na bubnju, sampion :haha:), i vidi se na njemu sa kakvim uzivanjem svira, prosto ti merak da ga gledas.

Basista izgubljen u prostoru i vremenu, a gitarista ludak kao i inace... Posebno mi je zanimljiva ona njegova gitara, zagledjivao sam je i prosli put kad sam ih gledao, ono je neki rucni rad... :)

 

A sto se tice piva...

Prvo sam pomislio kako nije tako strasno 160 dinara, ima i goreg, a onda kad sam video sankera kako iz jedne limenke od 0.5 napuni dve i po case, ove sto su kao 0.33...

Strasno :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odsvirase celu Sijalicu, i naravno kultove sa prethodna dva izdanja, sto ce biti priblizno skoro sat i nesto svirke. Zavrsetak sa Ko Radi? i ono predrkano dzemovanje, spustanje tonova, i poigravanje sa publikom, vau!

Ne treba biti toliko ostrascen protiv Jarbola, imaju oni svoje mesto u nasoj rok istoriji i dosta su ucinili za boljitak bendova...

Meni se vec cini da je mala sala, pa, istrosena...

Jeste Demon Seed je bio u Testament majici. Sledeci put se javi. :pivopije:

 

P.S. Oprostio sam im i kasnjenje od cuku vremena, kada je krenula svirka. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...