Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

ha, da, a nisam jedini reko, a uvek meni kenjate

 

reko i Major da će biti 1:0, gol u 85. minutu, al samo Hašim bode oči

 

nego, meni Murinjo nije jasan

 

zašto igra Teri, zašto ne Bane na štopera i Aspilikveta i Kol bekovi

 

zašto ne Širle od početka, koji moj Aspilikveta u napadu

 

nego već si sakat jer ti ne mogu igrati Lamps, Matić i Mikel, a onda se dodatno sakatić sa ćopavim Terijem i suludim postavljanjem Aspilikvete

 

Murinjo prso

 

 

 

inače, sad recite da je ovo iz paralelnog univerzuma, ali Atletiko je odigrao po 180 minuta sa Čelsijem, Barsom i Milanom, i od sva tri tima Milan je odigrao najboljih 90 minuta protiv Atletika, kad je bio domaćin

 

bogaljski Milan je odigrao bolje nego Barsa i Čelsi

 

kažem ja da se zna koji tim je najjači u univerzumu

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta bi na kraju sa onim da atletiko mora da plati nekoliko miliona čelziju da bi kurtoa branio, jesu li platili? nisam ispratio to, a vidim da je na golu.

 

Rekli ovi iz UEFA da ne je to krsenje fer pleja pa su izduvali karu ovi iz Celsija.

 

Cas fudbala, Celsiju je malo falilo da prodje k'o Bajern juce :da:

 

Mala zanimljivost, samo London, Madrid i Beograd su glavni gradovi sa dva predstavnika u finalu KS/LS.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao pa gde ste sad eksperti? Celzi lagano, Murinjo osvaja, nema sta Atletiko da trazi u Londonu, sta jos bese? Ovo mi je ulepsalo nedelju, moralo je da se vrati za derbi, basket itd. Ako ovako disciplinovano Atletiko odigra i finale bice jako jako tesko Realu. Neverovatno mi je kako jedna tako prosecna odbrana tako fantasticno disciplinovano igra i deluje kao nepremostivi bedem. Inace, snimiti Kostu i pustati u Zvezdinoj svlacionici na ripit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne bulazni, Murinjo pola tima nije imao

 

mada, Atletiko stvarno jeste odlična, kompaktna ekipa, ali biće posrana u finalu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Da, i to pola tima koje jeste imao vredi vise nego Atletikov tim. I u Realu nece u finalu igrati Xabi Alonso, cisto da imas alibi ako kojim slucajem omasis prognozu.

 

biće isto kao prošle godine, dva tima iz iste zemlje, 2:1 za šampiona

 

i da ne bude da ja nešto kao navijam za Real, to je moje mišljenje da oni osvajaju

 

ne bih imao nikakav problem da osvoji Atletiko, koji mi je totalno simpatičan

 

još ću imati odličan izgovor zašto je Milan ispao :mhihi:

 

i još jednom, Milan kao domaćin odigrao najbolje protiv Atletika, Barsa i Čelsi ispolivani na svom terenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se mene tice cak i da ih Real siluje u finalu nema veze.. Atletiko moze da bude ponosan na ono sto je uradio do sada. Ali kazem ja ljudi, bice tesno ko god da dobije, dok god Atletiko odigra kao sto su pokazali da umeju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Dimitrije Vojnov misli da je Karlo Anćeloti sinoć pokazao u čemu je razlika kad se neko uči fudbalu u Milanu a neko u Breši.''

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

s tim što je Gvardiola trenersku karijeru počeo u Barsi B, a Anćeloti u Ređiani

 

ispolivao ih Atletiko, u finalu sve pare na njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...