Jump to content

Лига шампиона


Јарослав

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Бајерн се једва закрпио. Гледао сам нешто мало, на прескоке.

 

Manuel Neuer, Dante, Javier Martinez ( Javier Martinez), Rafinha, Rico Strieder, Gianluca Gaudino, Mario Goetze, Philipp Lahm (Thiago Alcantara), Mitchell Weiser, Bastian Schweinsteiger, Claudio Pizarro (Lukas Goertler).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам против то што су таблоидно говно, те приче о женама фудбалера, они кретенски наслови који немају везе са текстом и тако даље. Жуто, да жуће не може бити.

А и те Прелевићеве приче су ми ок, али су прецењене до бола.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам, не улазим на Моцарт сигурно једно три месеца уопште, а и пре тога сам максимално избегавао. Мислим да сам једном ушао овде пре недељу дана и то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не улазим на Моцарт сигурно једно три месеца уопште,

 

Мислим да сам једном ушао овде пре недељу дана

 

U prevodu, klikces na svaki link.

 

Samo se dogovori sam sa sobom o zvanicnim saopstenjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро дечак Стураро одиграо, у принципу у Јувеу Лихт и Пирло најгори били. Да је Љоренте погодио на крају такву би бункерчину Алегри сазидао у Мадриду, не би пао гол за 300 минута. Овако ће бити клања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bre Liht najgori, covek jes da je gresio ali se borio ko lav po terenu, svugde ga je bilo. Ali opet je vidno da je Juventus sa i bez Teveza potpuno razlicit tim. Kakav kurac Kristijano, Tevez po meni od svih igraca u polufinalu najveci individualni doprinos ima za svoj tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лихт увек гине, ту нема приче, али је класички швајцарски Анђелковић. Труди се, трчи као блесав, али центаршут ништа, онај пут кад је шутнуо није ми јасно како му је пало на памет да је то његов посао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...